Fri fragt over 299 kr.
Fri fragt over 299 kr.
Kundeservice

Motorola Edge Tilbehør

over 4.000 produkter

Find tilbehør til Motorola Edge hos CDON – covers, skærmbeskyttelse og opladere. Vælg din model og få tilbehør, der passer, med hurtig levering.


Tilbehør til Motorola Edge

Her finder du tilbehør til Motorola Edge, fra covers og skærmbeskyttelse til opladere og kabler. Edge-serien omfatter mange modeller, fra ældre Edge 20 til nyere Edge 60, og hver model har egne mål og kameraplacering. Vælg derfor altid tilbehør, der er beregnet til netop din model.

Find den rigtige Edge-model

Vælg din model for at se tilbehør, der passer. Populære valg lige nu er Edge 60 Pro, Edge 50 Ultra og Edge 40. Modelnavnet finder du i telefonens indstillinger eller på emballagen.

Covers, skærmbeskyttelse og opladere

Et cover og skærmbeskyttelse af hærdet glas beskytter telefonen mod stød, ridser og revner. Se hele vores udvalg af covers til mobiltelefoner eller udforsk vores opladere til mobiltelefon, hvis du har brug for en ekstra oplader eller et nyt kabel.

Mere tilbehør til Motorola

Har du en anden Motorola-mobil? Se Motorola Moto G-tilbehør eller vælg mellem alt Motorola-tilbehør til flere modeller.

Ofte stillede spørgsmål

Hos CDON finder du covers, skærmbeskyttelse, opladere og kabler til mange modeller i Edge-serien fra Motorola. Vælg din model for at se tilbehør, der passer.

Start med at tjekke det præcise modelnavn, for eksempel under Indstillinger. Vælg derefter din model her på CDON, så ser du tilbehør, der er lavet til netop den.

Nej. Mål, knapper og kameraer adskiller sig mellem modellerne, selv når navnene ligner hinanden. Vælg et cover, der udtrykkeligt angiver din model.

Tjek, hvilken type stik din telefon har, og hvor hurtigt den kan oplades. Vælg en oplader og et kabel af god kvalitet for at få fuld effekt.