Tilbage til toppen

Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig.

Hos os kan alle få en god deal

Trygt ehandel siden 1999

Repeatere & transceivere

Fri fragt
Xiaomi - Mi WiFi Extender Pro - Signalforstærker -Sort
Xiaomi - Mi WiFi Extender Pro - Signalforstærker -Sort

Xiaomi

179 kr.
Fri fragt
-23%
Wifi repeater pro 300m forstærker netværksudvidelse router power extender
Wifi repeater pro 300m forstærker netværksudvidelse router power extender

Slowmoose

370,87 kr. 482,13 kr.
Fri fragt
-23%
5g wifi repeater 1200mbps router
5g wifi repeater 1200mbps router

Slowmoose

404,37 kr. 525,68 kr.
Fri fragt
-23%
8-port optisk fiberforstærker-udstyr til ftth netværk / catv / tel / internet
8-port optisk fiberforstærker-udstyr til ftth netværk / catv / tel / internet

Slowmoose

Fra 15210,76 kr. 19773,99 kr.
Fri fragt
-23%
Høj kvalitet catv 1550nm optisk sender
Høj kvalitet catv 1550nm optisk sender

Slowmoose

Fra 7432,80 kr. 9662,64 kr.
Ubiquiti UAP-XG 10 Gbps, Enterprise AP
Ubiquiti UAP-XG 10 Gbps, Enterprise AP

Ubiquiti Networks

6380 kr.
Netgear INSIGHT WLESS AC TRI RADIO 4X4 BNDL (3-pack)
Netgear INSIGHT WLESS AC TRI RADIO 4X4 BNDL (3-pack)

Netgear

4790 kr.
Netgear SXS80 ORBI PRO 6 SATELLITE
Netgear SXS80 ORBI PRO 6 SATELLITE

Netgear

3783 kr.
Ubiquiti UAP-AC-SHD Access Point, Wave2 AC
Ubiquiti UAP-AC-SHD Access Point, Wave2 AC

Ubiquiti

3584 kr.
Fri fragt
-23%
Mobiltelefon signal booster for os / ca at & t mobil 4g lte repeater
Mobiltelefon signal booster for os / ca at & t mobil 4g lte repeater

Slowmoose

3191,18 kr. 4148,54 kr.
Fri fragt
NETGEAR satellit wifi udendørs Orbi mesh extender
NETGEAR satellit wifi udendørs Orbi mesh extender

Netgear

2392 kr.
Fri fragt
-23%
Mobiltelefon signal booster dual band til 4g lte data hjem repeater forstærker
Mobiltelefon signal booster dual band til 4g lte data hjem repeater forstærker

Slowmoose

Fra 2232,06 kr. 2901,68 kr.
Fri fragt
NETGEAR Satellite Wifi 6 Mesh Orbi RBS750 (1 ekstra satellit) - Op til 175 m² ekstra dækning
NETGEAR Satellite Wifi 6 Mesh Orbi RBS750 (1 ekstra satellit) - Op til 175 m² ekstra dækning

Netgear

2211 kr.
Fri fragt
Orbi RBK352 Dual Band WiFi 6 Mesh System AX1800 - Pakke med 2 Op til 20 tilsluttede enheder og 200 m² dækning
Orbi RBK352 Dual Band WiFi 6 Mesh System AX1800 - Pakke med 2 Op til 20 tilsluttede enheder og 200 m² dækning

Netgear

2140 kr.
Fri fragt
-23%
Sfp modul sm lc single mode fiberoptisk kompatibel med cisco switch
Sfp modul sm lc single mode fiberoptisk kompatibel med cisco switch

Slowmoose

2135,58 kr. 2776,26 kr.
Fri fragt
-23%
Onti sfp modul switch gbic stik sfp kobber sfp modul gigabit ethernet port
Onti sfp modul switch gbic stik sfp kobber sfp modul gigabit ethernet port

Slowmoose

1706,58 kr. 2218,56 kr.
Netgear EX8000-100EUS Sort
Netgear EX8000-100EUS Sort

Netgear

1642 kr.
Fri fragt
-23%
Mini industriel mediekonverter, gigabit, poe, sfp
Mini industriel mediekonverter, gigabit, poe, sfp

Slowmoose

1603,99 kr. 2085,19 kr.
Ubiquiti Unifi Access Point NanoHD
Ubiquiti Unifi Access Point NanoHD

Ubiquiti

1556 kr.
Fri fragt
-23%
Sfp modul om aktiv optisk support, onti aoc fiberkabel
Sfp modul om aktiv optisk support, onti aoc fiberkabel

Slowmoose

Fra 1445,45 kr. 1879,09 kr.
Ubiquiti PowerBeam AC BE-5AC-GEN2
Ubiquiti PowerBeam AC BE-5AC-GEN2

Ubiquiti

1439 kr.
D-Link DMC-700SC - 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
D-Link DMC-700SC - 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-Link

1397 kr.
Fri fragt
-23%
Pc tv -sender modtager
Pc tv -sender modtager

Slowmoose

1395,91 kr. 1814,69 kr.
Fri fragt
-23%
Hifi trådløs bluetooth 5.0 ldac lang rækkevidde 30 m sender modtager til pc / tv / højttaler / hovedtelefon
Hifi trådløs bluetooth 5.0 ldac lang rækkevidde 30 m sender modtager til pc / tv / højttaler / hovedtelefon

Slowmoose

1395 kr. 1813,51 kr.
Netgear EAX80 AX1800 4-Stream WiFi Mesh Range Extender
Netgear EAX80 AX1800 4-Stream WiFi Mesh Range Extender

Netgear

1380 kr.
Fri fragt
StarTech.com IMC100MSFP, 100 Mbit/s, 10Base-T,100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Fuld, SFP
StarTech.com IMC100MSFP, 100 Mbit/s, 10Base-T,100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Fuld, SFP

Startech

1347 kr.
Fri fragt
-23%
Optisk fiberoptisk sender og modtager, 16-kanals videokonverter
Optisk fiberoptisk sender og modtager, 16-kanals videokonverter

Slowmoose

1342,86 kr. 1745,72 kr.
Fri fragt
-23%
Digitalt fiberoptisk transmissionsudstyr
Digitalt fiberoptisk transmissionsudstyr

Slowmoose

Fra 1333,54 kr. 1733,60 kr.
Fri fragt
-23%
Megabit interface fotoelektrisk konvertering, optisk portmodul
Megabit interface fotoelektrisk konvertering, optisk portmodul

Slowmoose

1314,89 kr. 1709,35 kr.
Fri fragt
-23%
Cpe trådløs wifi repeater extender router
Cpe trådløs wifi repeater extender router

Slowmoose

1279,04 kr. 1662,75 kr.
Vi har i øjeblikket lukket chatten, men send os gerne mail i stedet for. Vi forsøger at besvare alla henvendelse indenfor 24 timer, og du kontakte os via mail. her .