Tilbage til toppen

Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig.

Hos os kan alle få en god deal

Trygt ehandel siden 1999

Elledninger

Fri fragt
EXPERT LINE Unwinder 3 m 4 stikkontakter 16a 3x1,5 mm²
EXPERT LINE Unwinder 3 m 4 stikkontakter 16a 3x1,5 mm²

EXPERT LINE

196 kr.
Hurtig levering
-17%
3,5 mm til 2x RCA stereolydkabel - 2 m
3,5 mm til 2x RCA stereolydkabel - 2 m

Inf

72 kr. 87 kr.
Fri fragt
-23%
Optisk forstærker
Optisk forstærker

Slowmoose

Fra 20486,53 kr. 26632,49 kr.
Fri fragt
-23%
Automatisk flersproget intelligent ftth fiberoptisk splejsning maskine optisk fiber fusion splicer
Automatisk flersproget intelligent ftth fiberoptisk splejsning maskine optisk fiber fusion splicer

Slowmoose

12718,40 kr. 16533,93 kr.
-32%
Kabelskalningsmaskin
Kabelskalningsmaskin
4899 kr. 7175 kr.
Fri fragt
-23%
Pro mini otdr fiberoptisk reflektometer 980rev med 9 funktioner vfl ols opm begivenhedskort 24db til 64 km fiberkabel ethernet tester
Pro mini otdr fiberoptisk reflektometer 980rev med 9 funktioner vfl ols opm begivenhedskort 24db til 64 km fiberkabel ethernet tester

Slowmoose

4145,20 kr. 5388,76 kr.
Fri fragt
-23%
Pro mini otdr fiberoptisk reflektometer 980rev med 9 funktioner vfl ols opm begivenhedskort 24db til 64 km fiberkabel ethernet tester
Pro mini otdr fiberoptisk reflektometer 980rev med 9 funktioner vfl ols opm begivenhedskort 24db til 64 km fiberkabel ethernet tester

Slowmoose

4145,20 kr. 5388,76 kr.
Fri fragt
-23%
Pro mini otdr fiberoptisk reflektometer 980rev med 9 funktioner vfl ols opm begivenhedskort 24db til 64 km fiberkabel ethernet tester
Pro mini otdr fiberoptisk reflektometer 980rev med 9 funktioner vfl ols opm begivenhedskort 24db til 64 km fiberkabel ethernet tester

Slowmoose

3973,91 kr. 5166,08 kr.
Fri fragt
-23%
Pro mini otdr fiberoptisk reflektometer 980rev med 9 funktioner vfl ols opm begivenhedskort 24db til 64 km fiberkabel ethernet tester
Pro mini otdr fiberoptisk reflektometer 980rev med 9 funktioner vfl ols opm begivenhedskort 24db til 64 km fiberkabel ethernet tester

Slowmoose

3973,91 kr. 5166,08 kr.
-54%
VEVOR Kabelskalningsmaskin
VEVOR Kabelskalningsmaskin
2745 kr. 5929 kr.
Fri fragt
-23%
Pansret pvc jakke fiber patchcord singlemode
Pansret pvc jakke fiber patchcord singlemode

Slowmoose

Fra 2483,66 kr. 3228,76 kr.
-41%
Enkelt kolonne lift bil lift 2500 kg 230V
Enkelt kolonne lift bil lift 2500 kg 230V
1468 kr. 2496 kr.
-41%
Enkelt kolonne lift bil lift 2500 kg 230V
Enkelt kolonne lift bil lift 2500 kg 230V
1468 kr. 2496 kr.
Hurtig levering
DELTACO PRIME aktivt USB 3.0-forlængerkabel, type A ha-ho, 15m, s
DELTACO PRIME aktivt USB 3.0-forlængerkabel, type A ha-ho, 15m, s

Deltaco

992 kr.
Fri fragt
-23%
Gratis forsendelse single mode fiberoptisk hurtig stik
Gratis forsendelse single mode fiberoptisk hurtig stik

Slowmoose

Fra 984,85 kr. 1280,30 kr.
Fri fragt
Brennenstuhl Kabelrulle Sølv 33m (IP44, Kabelpilot), Fremstillet i Frankrig
Brennenstuhl Kabelrulle Sølv 33m (IP44, Kabelpilot), Fremstillet i Frankrig

BRENNENSTUHL

972 kr.
Hurtig levering
-43%
Enkelt kolonne lift bil lift 2500 kg 230V
Enkelt kolonne lift bil lift 2500 kg 230V
954 kr. 1688 kr.
Fri fragt
BRENNENSTUHL Automatisk vikling 12m + 1,5m H07RN-F 3G2.5 IP44
BRENNENSTUHL Automatisk vikling 12m + 1,5m H07RN-F 3G2.5 IP44

Brennenstuhl

946 kr.
Fri fragt
ZENITECH IP44 konstruktionsrulle - 4 16A-sokler - 3G1,5mm² - 35 m
ZENITECH IP44 konstruktionsrulle - 4 16A-sokler - 3G1,5mm² - 35 m

ZENITECH

937 kr.
Fri fragt
CHACON Byggeri og haveviklinger 4 forretninger 50 m 16 A, cHO7RN-F 3x2,5 mm²
CHACON Byggeri og haveviklinger 4 forretninger 50 m 16 A, cHO7RN-F 3x2,5 mm²

Chacon

875 kr.
Fri fragt
BRENNENSTUHL Automatisk vikling 20m + 1,5m H07RN-F 3G1.5 IP44
BRENNENSTUHL Automatisk vikling 20m + 1,5m H07RN-F 3G1.5 IP44

Brennenstuhl

861 kr.
Fri fragt
-23%
Single-mode optisk stik ftth værktøj koldt sc upc fiberoptisk hurtigt
Single-mode optisk stik ftth værktøj koldt sc upc fiberoptisk hurtigt

Slowmoose

Fra 839,25 kr. 1091,02 kr.
Fri fragt
-23%
Single mode optisk stik
Single mode optisk stik

Slowmoose

Fra 839,25 kr. 1091,02 kr.
Fri fragt
Brennenstuhl Kabelrulle Sølv 25m (IP44, Cablepilot), Fremstillet i Frankrig
Brennenstuhl Kabelrulle Sølv 25m (IP44, Cablepilot), Fremstillet i Frankrig

BRENNENSTUHL

809 kr.
Fri fragt
-23%
Sporing af testpakke gateway
Sporing af testpakke gateway

Slowmoose

746,15 kr. 969,99 kr.
Fri fragt
I-WATTS Winder 40m 3x2,5mm HO7
I-WATTS Winder 40m 3x2,5mm HO7

I-WATTS

741 kr.
Fri fragt
-23%
Fiberoptisk stik sm single mode ftth til sc apc optisk adapter
Fiberoptisk stik sm single mode ftth til sc apc optisk adapter

Slowmoose

Fra 710,78 kr. 924,01 kr.
Fri fragt
BRENNENSTUHL Standard Pro 25m H07RN-F 3G2.5 Reel
BRENNENSTUHL Standard Pro 25m H07RN-F 3G2.5 Reel

Brennenstuhl

701 kr.
Fri fragt
ZENITECH IP44 konstruktionsrulle - 4 stikdåser 16A - 3G2,5mm² - 25m
ZENITECH IP44 konstruktionsrulle - 4 stikdåser 16A - 3G2,5mm² - 25m

ZENITECH

699 kr.
Hurtig levering
Ubiquiti SFP til RJ45, 10 Gigabit, sølv
Ubiquiti SFP til RJ45, 10 Gigabit, sølv

Ubiquiti

690 kr.
Vi har i øjeblikket lukket chatten, men send os gerne mail i stedet for. Vi forsøger at besvare alla henvendelse indenfor 24 timer, og du kontakte os via mail her.