Fri fragt over 299 kr.
Fri fragt over 299 kr.
Kundeservice
NÖRDIC HDMI 2.1 switch 2 til 1 8K60Hz 4K120Hz 48Gbps HDR HDCP2.3 Surround 7.1 CEC
NÖRDIC HDMI 2.1 switch 2 til 1 8K60Hz 4K120Hz 48Gbps HDR HDCP2.3 Surround 7.1 CEC
NÖRDIC HDMI 2.1 switch 2 til 1 8K60Hz 4K120Hz 48Gbps HDR HDCP2.3 Surround 7.1 CEC
NÖRDIC HDMI 2.1 switch 2 til 1 8K60Hz 4K120Hz 48Gbps HDR HDCP2.3 Surround 7.1 CEC
NÖRDIC HDMI 2.1 switch 2 til 1 8K60Hz 4K120Hz 48Gbps HDR HDCP2.3 Surround 7.1 CEC
NÖRDIC HDMI 2.1 switch 2 til 1 8K60Hz 4K120Hz 48Gbps HDR HDCP2.3 Surround 7.1 CEC
NÖRDIC HDMI 2.1 switch 2 til 1 8K60Hz 4K120Hz 48Gbps HDR HDCP2.3 Surround 7.1 CEC
NÖRDIC HDMI 2.1 switch 2 til 1 8K60Hz 4K120Hz 48Gbps HDR HDCP2.3 Surround 7.1 CEC
NÖRDIC HDMI 2.1 switch 2 til 1 8K60Hz 4K120Hz 48Gbps HDR HDCP2.3 Surround 7.1 CEC
-9 %

NÖRDIC HDMI 2.1 switch 2 til 1 8K60Hz 4K120Hz 48Gbps HDR HDCP2.3 Surround 7.1 CEC

350 kr.

350 kr.

Tidligere laveste pris:

383 kr.

Få tilbage

Ons., 21 okt. - tors., 22 okt.


Sikker betaling

14 dages åbent køb


Sælges og leveres af


Produktbeskrivelse

NÖRDIC HDMI-switch 2 til 1 for at forbinde to HDMI-kilder til en skærm.


Du kan skifte mellem videokilder med en knap på kontakten.


Switchen får strøm fra en standard 5V1A USB-oplader (medfølger ikke). USB-opladningskabel medfølger.




Maksimal afstand mellem switch og videokilder: 1m


Maksimal afstand mellem switch og skærm 2m for HDMI2.1 og 5m for HDMI2.0


Vigtigt at bruge HDMI2.1-kabler til at opnå 8K60Hz eller 4K120Hx




Indgang: 2xHDMI 8K60hz


Output: 1xHDMI 8K60Hz eller 4K120Hz


Understøttelse af 8K60Hz 4.4:4, 4K120hz, 1080p 240Hz opløsning


1200 MHz understøtter 12,0 Gbps pr. kanal båndbredde (48 Gbps alle kanaler)


Understøttelse af 12 bit pr. kanal (36 bit alle kanaler) dyb farve


ARC-understøttelse


Understøttelse af HDCP 2.3 kompatibel med HDCP2.2 og 1.4


Dynamisk HDR-understøttelse (HDR10 / HDR10 + / Dolby Vision)


Understøttelse af VRR, ALLM, QFT


CEC-support


Support til Windows, MacOS, Linux og Chrome


Understøttelse af LPCM7.1, DTS-HD / Dolby-trueHD / DTS / Dolby-AC3 / DSD lydformater)




Indhold: Switch, USB-opladningskabel1m, manual


Dimensioner: 97x47x15


Vægt: 85






Farve

Sort

Opløsning

8K Ultra HD

Opdateringshastighed

240

Vægt

85

Vægt, gram

100

Varenr.

6d07034c-ab8a-4e09-a1db-d1aeb97cbcb7

Porte & Grænseflader

Video porttype

HDMI

Antal HDMI-porte

3

HSMI-indgang

2

Antal HDMI-udgange

1

DC-in-stik

Ja

Funktioner

Produktfarve

Sort

Understøtter forbrugerelektronik (CEC)

Ja

High Dynamic Range (HDR) understøttet

Ja

HDR-teknologi (High Dynamic Range)

Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)

HDCP

Ja

Maksimal opdateringshastighed

240 Hz

Båndbredde

48 Gbit/sek.

LED-indikatorer

Ja

Maksimal opløsning

7680 x 4320 pixel

HD-type

8K Ultra HD

Farvedybde

12 Bit

Lyddekodere

DSD, DTS, DTS-HD, Dolby AC3, Dolby TrueHD

Understøttede lydformater

LPCM

HDCP-version

2.3

Understøttede Windows-operativsystemer

Ja

Vægt & størrelser

Bredde

97 mm

Dybde

47 mm

Højde

15 mm

Vægt

85 g

Emballage indhold

Antal pr. pakke

1 stk

Brugervejledning

Ja

Kabler inkluderet

USB

NÖRDIC HDMI 2.1 switch 2 til 1 8K60Hz 4K120Hz 48Gbps HDR HDCP2.3 Surround 7.1 CEC

350 kr.

350 kr.

Tidligere laveste pris:

383 kr.

Få tilbage

Ons., 21 okt. - tors., 22 okt.


Sikker betaling

14 dages åbent køb


Sælges og leveres af