Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Microoptics

Fri fragt
MicroOptics MO-UF-MM-1G-20 netværkstransceivermodul Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP+ 850 nm
Microoptics
MicroOptics MO-UF-MM-1G-20 netværkstransceivermodul Fiberoptisk 1250 Mbit/s SFP+ 850 nm
4.099 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-UF-SM-1G-S-20 Fiberoptisk 1250 Mbps SFP Network Transceiver Module (UF-SM-1G-S-20)
Microoptics
MicroOptics MO-UF-SM-1G-S-20 Fiberoptisk 1250 Mbps SFP Network Transceiver Module (UF-SM-1G-S-20)
3.735 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-407-BBWV netværkstransceivermodul QSFP28 850nm (MO-407-BBWV)
Microoptics
MicroOptics MO-407-BBWV netværkstransceivermodul QSFP28 850nm (MO-407-BBWV)
3.217 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-MTB-TLA60 netværkstransceivermodul 10000 Mbit/s SFP+ 1270 nm (MO-MTB-TLA60)
Microoptics
MicroOptics MO-MTB-TLA60 netværkstransceivermodul 10000 Mbit/s SFP+ 1270 nm (MO-MTB-TLA60)
2.194 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-MTB-RJ Network Transceiver Module Kobber 10000 Mbit/s SFP+ (MTB-RJ)
Microoptics
MicroOptics MO-MTB-RJ Network Transceiver Module Kobber 10000 Mbit/s SFP+ (MTB-RJ)
1.871 kr.
Fri fragt
MicroOptics 7m SFP+ - SFP+ - SFP+ - Sort (J9285B)
Microoptics
MicroOptics 7m SFP+ - SFP+ - SFP+ - Sort (J9285B)
1.023 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-MGB-L80 netværkstransceivermodul Fiberoptisk 1250 Mbps SFP 1550nm (MO-MGB-L80)
Microoptics
MicroOptics MO-MGB-L80 netværkstransceivermodul Fiberoptisk 1250 Mbps SFP 1550nm (MO-MGB-L80)
988 kr. 998 kr.
Fri fragt
MicroOptics 10GBASE-LR Network Transceiver Module Fiber Optic 10000Mbps SFP+ (MO-MTB-LR)
Microoptics
MicroOptics 10GBASE-LR Network Transceiver Module Fiber Optic 10000Mbps SFP+ (MO-MTB-LR)
882 kr. 891 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-UF-SM-10G Network Transceiver Module - Network Transceiver Modules
Microoptics
MicroOptics MO-UF-SM-10G Network Transceiver Module - Network Transceiver Modules
873 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-SFP2242D Network Transceiver Module Fiber Optic SFP (MO-SFP2242D)
Microoptics
MicroOptics MO-SFP2242D Network Transceiver Module Fiber Optic SFP (MO-SFP2242D)
785 kr. 792 kr.
Fri fragt
MicroOptics 1000BASE-T SFP - SFP - 1000 Mbit/s - TX - 13,4 mm - 56,5 mm - 8,5 mm (J8177B, J8177C)
Microoptics
MicroOptics 1000BASE-T SFP - SFP - 1000 Mbit/s - TX - 13,4 mm - 56,5 mm - 8,5 mm (J8177B, J8177C)
776 kr.
Fri fragt
MicroOptics SFP 10 km SM SFP 1250 Mbps Single Mode (J9143B)
Microoptics
MicroOptics SFP 10 km SM SFP 1250 Mbps Single Mode (J9143B)
706 kr.
Fri fragt
MicroOptics 10GBASE-SR Network Transceiver Module Fiber Optic 10000Mbps SFP+ 850nm (MO-SFP+2193D)
Microoptics
MicroOptics 10GBASE-SR Network Transceiver Module Fiber Optic 10000Mbps SFP+ 850nm (MO-SFP+2193D)
679 kr.
Fri fragt
MicroOptics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - op til 300 m - 850 nm
Microoptics
MicroOptics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - op til 300 m - 850 nm
627 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-UC-DAC-SFP+ Fiberoptisk kabel 0,5 m SFP+ Sort (MO-UC-DAC-SFP+)
Microoptics
MicroOptics MO-UC-DAC-SFP+ Fiberoptisk kabel 0,5 m SFP+ Sort (MO-UC-DAC-SFP+)
627 kr. 631 kr.
Fri fragt
SFP 100M FX 1310nm
Microoptics
SFP 100M FX 1310nm
627 kr.
Fri fragt
MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (svarende til: HP JD493A) - GigE - 1000Base-SX - til HP E4500, HPE 1900, 1905, 1910, 4200, 4210, 4500,
Microoptics
MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (svarende til: HP JD493A) - GigE - 1000Base-SX - til HP E4500, HPE 1900, 1905, 1910, 4200, 4210, 4500,
609 kr. 615 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-SFP2192H SFP 1250Mbps netværkstransceivermodul (JD118B)
Microoptics
MicroOptics MO-SFP2192H SFP 1250Mbps netværkstransceivermodul (JD118B)
591 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-MGB-TLA10 Network Transceiver Module Fiberoptisk 1250 Mbps SFP (MGB-TLA10)
Microoptics
MicroOptics MO-MGB-TLA10 Network Transceiver Module Fiberoptisk 1250 Mbps SFP (MGB-TLA10)
582 kr. 587 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-MFB-TFX Network Transceiver Module Fiberoptisk 1250 Mbps SFP 1310nm (MO-MFB-TFX)
Microoptics
MicroOptics MO-MFB-TFX Network Transceiver Module Fiberoptisk 1250 Mbps SFP 1310nm (MO-MFB-TFX)
565 kr. 571 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-MGB-TLX Network Transceiver Module Fiber Optic 1000Mbps SFP 1310nm (MGB-TLX)
Microoptics
MicroOptics MO-MGB-TLX Network Transceiver Module Fiber Optic 1000Mbps SFP 1310nm (MGB-TLX)
556 kr.
Fri fragt
MicroOptics - SFP+ transceivermodul (svarende til: Ubiquiti UF-MM-10G) - 10 GigE - op til 300 m - 850 nm
Microoptics
MicroOptics - SFP+ transceivermodul (svarende til: Ubiquiti UF-MM-10G) - 10 GigE - op til 300 m - 850 nm
552 kr. 554 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-SFP+2191H Network Transceiver Module 10000 Mbit/s 850 nm (MO-SFP+2191H)
Microoptics
MicroOptics MO-SFP+2191H Network Transceiver Module 10000 Mbit/s 850 nm (MO-SFP+2191H)
551 kr.
Fri fragt
MicroOptics SFP 1,25 Gb/s BX-D (J9142B)
Microoptics
MicroOptics SFP 1,25 Gb/s BX-D (J9142B)
550 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-SFP-1GSXLC Network Transceiver Module Fiberoptisk 1250Mbps 850nm (MO-SFP-1GSXLC)
Microoptics
MicroOptics MO-SFP-1GSXLC Network Transceiver Module Fiberoptisk 1250Mbps 850nm (MO-SFP-1GSXLC)
538 kr. 542 kr.
Fri fragt
MicroOptics 1000BASE-LX Network Transceiver Modul Fiber Optic 1000Mbps SFP (MGB-LX)
Microoptics
MicroOptics 1000BASE-LX Network Transceiver Modul Fiber Optic 1000Mbps SFP (MGB-LX)
530 kr. 537 kr.
Fri fragt
MicroOptics 1000BASE-SX SFP SFP 1000Mbps 850nm Multi-Mode (J4858A)
Microoptics
MicroOptics 1000BASE-SX SFP SFP 1000Mbps 850nm Multi-Mode (J4858A)
470 kr. 472 kr.
Fri fragt
MicroOptics MO-P-S311213CL10 SFP 1250 Mbps netværkstransceivermodul (J4859A, J4859B, J4859C, M)
Microoptics
MicroOptics MO-P-S311213CL10 SFP 1250 Mbps netværkstransceivermodul (J4859A, J4859B, J4859C, M)
300 kr.
MicroOptics MO-UF-MM-10G-20 Fiberoptisk 850nm 10000Mbps SFP+ netværkstransceivermodul (UF-MM-10G-20)
Microoptics
MicroOptics MO-UF-MM-10G-20 Fiberoptisk 850nm 10000Mbps SFP+ netværkstransceivermodul (UF-MM-10G-20)
4.271 kr.
MicroOptics MO-407-BBWL Network Transceiver Module Kobber 10000 Mbit/s SFP+ (MO-407-BBWL)
Microoptics
MicroOptics MO-407-BBWL Network Transceiver Module Kobber 10000 Mbit/s SFP+ (MO-407-BBWL)
1.931 kr.