Tilbage til toppen

Kti Networks

Fri fragt
KTI Networks Industrial Gigabit Ethernet Switch
Kti Networks
KTI Networks Industrial Gigabit Ethernet Switch
3.857 kr.
Fri fragt
KTI Networks 8 Gigabit-porte og 1x Gbit SFP-port KGS810F-B GIGABIT L2 SWITCH (KGS-810F-B)
Kti Networks
KTI Networks 8 Gigabit-porte og 1x Gbit SFP-port KGS810F-B GIGABIT L2 SWITCH (KGS-810F-B)
3.776 kr.
Fri fragt
KTI Networks Network Switches Ks3041 kcd400lx gigabit mediaconv
Kti Networks
KTI Networks Network Switches Ks3041 kcd400lx gigabit mediaconv
3.209 kr.
Fri fragt
KTI Networks KCD-400-SX Fiberoptisk port: 1x Multimode duplex LC (SFP). Fiberoptisk port: 1x Multimode duplex LC (SFP) Kcd400sx gigabit mediac + sfp (
Kti Networks
KTI Networks KCD-400-SX Fiberoptisk port: 1x Multimode duplex LC (SFP). Fiberoptisk port: 1x Multimode duplex LC (SFP) Kcd400sx gigabit mediac + sfp (
3.101 kr.
Fri fragt
KTI Networks KGC-310M Network Media Converter 1000Mbps 1310nm Multi-Mode - Single Mode (KGC-310M VER. C)
Kti Networks
KTI Networks KGC-310M Network Media Converter 1000Mbps 1310nm Multi-Mode - Single Mode (KGC-310M VER. C)
3.047 kr.
Fri fragt
KTI Networks KSD-541-HP Ustyret netværksswitch Fast Ethernet (10/100) Power Over Ethernet (PoE) Understøtter Sort - Gul netværksswitch (KSD-541-HP)
Kti Networks
KTI Networks KSD-541-HP Ustyret netværksswitch Fast Ethernet (10/100) Power Over Ethernet (PoE) Understøtter Sort - Gul netværksswitch (KSD-541-HP)
2.966 kr.
Fri fragt
KTI Networks Singlemode duplex SC9/125 til KFC-241-L-SL2 MEDIACONVERTER (KFC-241-L-SL2)
Kti Networks
KTI Networks Singlemode duplex SC9/125 til KFC-241-L-SL2 MEDIACONVERTER (KFC-241-L-SL2)
2.507 kr.
Fri fragt
KTI Networks KCD-300 100Mbps 1310nm Multi-Mode - Single Mode Network Media Converter (KCD-300-C)
Kti Networks
KTI Networks KCD-300 100Mbps 1310nm Multi-Mode - Single Mode Network Media Converter (KCD-300-C)
2.426 kr.
Fri fragt
KTI Networks KFS-0840 LAN-porte: 8 x 10/100 Mbps, RJ-45. LAN-porte: 8 x 10/100 Mbps, RJ-45 Industrial 10/100 8 prt (KFS-0840)
Kti Networks
KTI Networks KFS-0840 LAN-porte: 8 x 10/100 Mbps, RJ-45. LAN-porte: 8 x 10/100 Mbps, RJ-45 Industrial 10/100 8 prt (KFS-0840)
1.724 kr.
Fri fragt
KTI Networks KC-300D-SL2 Fiberoptisk interface: Singlemode - SC. Fiberoptisk interface: Singlemode - SC Kc300dsl konverter (KC-300D-SL2)
Kti Networks
KTI Networks KC-300D-SL2 Fiberoptisk interface: Singlemode - SC. Fiberoptisk interface: Singlemode - SC Kc300dsl konverter (KC-300D-SL2)
1.603 kr.
Fri fragt
KTI Networks KW9001
Kti Networks
KTI Networks KW9001
1.476 kr.
Fri fragt
KTI Networks KFS-0540 LAN-porte: 5 x 10/100 Mbps, RJ-45. LAN-porte: 5 x 10/100 Mbps, RJ-45 Industrial 10/100 5 prt (KFS-0540)
Kti Networks
KTI Networks KFS-0540 LAN-porte: 5 x 10/100 Mbps, RJ-45. LAN-porte: 5 x 10/100 Mbps, RJ-45 Industrial 10/100 5 prt (KFS-0540)
1.454 kr.
Fri fragt
KTI Networks KPW-2012-DE - Strømforsyning - sort - overspænding - overbelastningsbeskyttelse - kortslutning - 100 - 240 - -20 - 60 °C - -30 - 85 °C (K
Kti Networks
KTI Networks KPW-2012-DE - Strømforsyning - sort - overspænding - overbelastningsbeskyttelse - kortslutning - 100 - 240 - -20 - 60 °C - -30 - 85 °C (K
1.427 kr.
Fri fragt
KTI Networks KC-300D-T Fiberoptisk interface: Multimode - ST. Fiberoptisk interface: Multimode - ST Kc300dt konverter (KC-300D-T)
Kti Networks
KTI Networks KC-300D-T Fiberoptisk interface: Multimode - ST. Fiberoptisk interface: Multimode - ST Kc300dt konverter (KC-300D-T)
1.256 kr.
Fri fragt
KTI Networks Effektudgang: 30W KPOE-100P PSE MIDSPAN INJECT. (KPOE-100P)
Kti Networks
KTI Networks Effektudgang: 30W KPOE-100P PSE MIDSPAN INJECT. (KPOE-100P)
1.239 kr.
Fri fragt
KTI Networks KPOE-100 - Gigabit Ethernet - 10.100.1000 Mbit/s - IEEE 802.3af - 100Base-TX - 1000Base-T - FCC B - CE B - 48 V (KPOE-100)
Kti Networks
KTI Networks KPOE-100 - Gigabit Ethernet - 10.100.1000 Mbit/s - IEEE 802.3af - 100Base-TX - 1000Base-T - FCC B - CE B - 48 V (KPOE-100)
1.157 kr.
Fri fragt
KTI Networks 8 x 10/100/1000 Mbps port uadministreret Gigabit-switch med KGS-SOHO 8 SWITCH (KGS-SOHO-8)
Kti Networks
KTI Networks 8 x 10/100/1000 Mbps port uadministreret Gigabit-switch med KGS-SOHO 8 SWITCH (KGS-SOHO-8)
1.125 kr.
Fri fragt
KTI Networks SFP-FC-S30-A Fiberoptisk 1310nm 100Mbps SFP Network Transceiver Module (SFP-FC-S30-A)
Kti Networks
KTI Networks SFP-FC-S30-A Fiberoptisk 1310nm 100Mbps SFP Network Transceiver Module (SFP-FC-S30-A)
931 kr.
Fri fragt
KTI Networks SFP-GLS-10-A Mode: Singlemode LX. Tilstand: Singlemode LX Sfpgls mod ks1080/2000 (SFP-GLS-10-A)
Kti Networks
KTI Networks SFP-GLS-10-A Mode: Singlemode LX. Tilstand: Singlemode LX Sfpgls mod ks1080/2000 (SFP-GLS-10-A)
810 kr.
Fri fragt
KTI SFP-FC-MA - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN - LC multi-mode - op til 2 km - 1310 nm
Kti Networks
KTI SFP-FC-MA - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN - LC multi-mode - op til 2 km - 1310 nm
773 kr.
Fri fragt
KTI Networks Coax konverteringskabel omvendt SMA han - N han koaksialkabel (AK7903)
Kti Networks
KTI Networks Coax konverteringskabel omvendt SMA han - N han koaksialkabel (AK7903)
509 kr.
Fri fragt
KTI Networks Coax konverteringskabel omvendt SMA han - SMA han koaksialkabel (AK7913)
Kti Networks
KTI Networks Coax konverteringskabel omvendt SMA han - SMA han koaksialkabel (AK7913)
509 kr.
Fri fragt
KTI Networks DIN-skinnemonteringsbeslag DIN-SKINNEMONTERINGSBESLAG (KC-3DR)
Kti Networks
KTI Networks DIN-skinnemonteringsbeslag DIN-SKINNEMONTERINGSBESLAG (KC-3DR)
506 kr.
KTI Networks netværksswitche KFS-1640-L
Kti Networks
KTI Networks netværksswitche KFS-1640-L
3.129 kr.
KTI Networks kgs-124
Kti Networks
KTI Networks kgs-124
2.858 kr.
KTI Networks Multimode duplex SC 62,5/125 um, 50/125 um KFC-241-LC MEDIACONVERTER (KFC-241-LC)
Kti Networks
KTI Networks Multimode duplex SC 62,5/125 um, 50/125 um KFC-241-LC MEDIACONVERTER (KFC-241-LC)
2.237 kr.
KTI Networks KGC-311 - 1000Mbps - 1000Base-LX,1000Base-SX,100BASE-FX - 1000Base-LX,1000Base-SX,100Base-FX - IEEE 802.3u, IEEE 802.3u, IEEE 802.3u, IEE
Kti Networks
KTI Networks KGC-311 - 1000Mbps - 1000Base-LX,1000Base-SX,100BASE-FX - 1000Base-LX,1000Base-SX,100Base-FX - IEEE 802.3u, IEEE 802.3u, IEEE 802.3u, IEE
2.129 kr.
KTI Networks SFP-GLM-A-tilstand: Multimode SX. Tilstand: Multimode SX Sfpglm mod ks1080/2000 (SFP-GLM-A)
Kti Networks
KTI Networks SFP-GLM-A-tilstand: Multimode SX. Tilstand: Multimode SX Sfpglm mod ks1080/2000 (SFP-GLM-A)
711 kr.
KTI Networks Strømadapter 7,5 V / 1,2 A PA7,5V-1,2A ADAPTER (PA-7,5V-1,2A)
Kti Networks
KTI Networks Strømadapter 7,5 V / 1,2 A PA7,5V-1,2A ADAPTER (PA-7,5V-1,2A)
497 kr.