Tilbage til toppen

Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig.

Hos os kan alle få en god deal

Trygt ehandel siden 1999

-30%
DELTACO wall mount for tv/screen, 32"-75",  max 50kg, 3 leads, black
DELTACO wall mount for tv/screen, 32"-75", max 50kg, 3 leads, black

Deltaco

279 kr. 399 kr.
DELTACO USB wall charger with 4 USB-A ports, 1 USB-C port, white
DELTACO USB wall charger with 4 USB-A ports, 1 USB-C port, white

Deltaco

299 kr. 309 kr.
DELTACO Trådløst minitastatur, <b>fold-sammen</b>, <b>Bluetooth</b>,
DELTACO Trådløst minitastatur, <b>fold-sammen</b>, <b>Bluetooth</b>,

Deltaco

496 kr.
-40%
DELTACO vægbeslag til TV/skærm, 32-55", maks 35kg, VESA 75x75
DELTACO vægbeslag til TV/skærm, 32-55", maks 35kg, VESA 75x75

Deltaco

239 kr. 399 kr.
Deltaco DK420 Pro RGB Mechanical keyboard
Deltaco DK420 Pro RGB Mechanical keyboard

Deltaco

499 kr.
DELTACO gulvstativ til tablets 7"-10.1"
DELTACO gulvstativ til tablets 7"-10.1"

Deltaco

499 kr.
DELTACO aktivt HDMI kabel, HDMI High Speed with Ethernet, HDMI
DELTACO aktivt HDMI kabel, HDMI High Speed with Ethernet, HDMI

Deltaco

499 kr. 519 kr.
DELTACO fiberkabel, SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
DELTACO fiberkabel, SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,

Deltaco

499 kr.
DELTACO U/UTP Cat6 installationskabel, LSZH (Low Smoke Zero Halogen),
DELTACO U/UTP Cat6 installationskabel, LSZH (Low Smoke Zero Halogen),

Deltaco

499 kr. 519 kr.
DELTACO Office, Monitor Arm Dual Monitor
DELTACO Office, Monitor Arm Dual Monitor

Deltaco

499 kr. 519 kr.
DELTACO Office, desk, 13"-27", 8kg, 75x75-100x100
DELTACO Office, desk, 13"-27", 8kg, 75x75-100x100

Deltaco

499 kr.
DELTACO USB-C to VGA and USB Type A adapter, USB-C FM, 60W, white
DELTACO USB-C to VGA and USB Type A adapter, USB-C FM, 60W, white

Deltaco

498 kr.
Hurtig levering
DELTACO DisplayPort skærmkabel, 20-pin ha - ha, 20m, hvid
DELTACO DisplayPort skærmkabel, 20-pin ha - ha, 20m, hvid

Deltaco

496 kr.
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,

Deltaco

489 kr.
Hurtig levering
DELTACO skærmkabel HD15ha-ha, 10m, 1920x1200 i 60Hz, med 3,5 mm l
DELTACO skærmkabel HD15ha-ha, 10m, 1920x1200 i 60Hz, med 3,5 mm l

Deltaco

489 kr.
Hurtig levering
DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 15m, blå
DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 15m, blå

Deltaco

489 kr.
Hurtig levering
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62.5 / 125, 20m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62.5 / 125, 20m, orange

Deltaco

488 kr.
DELTACO fiberkabel, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15
DELTACO fiberkabel, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15

Deltaco

485 kr.
DELTACO fiberkabel, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15
DELTACO fiberkabel, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15

Deltaco

484 kr.
Hurtig levering
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 20m, orange
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 20m, orange

Deltaco

481 kr.
Hurtig levering
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5 / 125, 20 m, orange
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5 / 125, 20 m, orange

Deltaco

481 kr.
-17%
DELTACO aktivt HDMI kabel, HDMI High Speed with Ethernet, HDMI
DELTACO aktivt HDMI kabel, HDMI High Speed with Ethernet, HDMI

Deltaco

479 kr. 579 kr.
DELTACO STP patch panel, 24xRJ45, Cat6a, 1U, 19", metal, black
DELTACO STP patch panel, 24xRJ45, Cat6a, 1U, 19", metal, black

Deltaco

479 kr.
ARM-0400
ARM-0400

Deltaco

479 kr. 489 kr.
-47%
DELTACO rubberized keyboard, silicone, IP68, full size, 105 keys,black
DELTACO rubberized keyboard, silicone, IP68, full size, 105 keys,black

Deltaco

479 kr. 899 kr.
DELTACO USB walll charger, 2,4 A, 10 pcs, bulk, FSC package
DELTACO USB walll charger, 2,4 A, 10 pcs, bulk, FSC package

Deltaco

479 kr. 489 kr.
Hurtig levering
DELTACO PRIME, USB-forlængerkabel, aktiv, USB 2.0, 20m
DELTACO PRIME, USB-forlængerkabel, aktiv, USB 2.0, 20m

Deltaco

476 kr.
DELTACO PRIME Premium 5 Port HDMI Switch with IR Wireless Remote
DELTACO PRIME Premium 5 Port HDMI Switch with IR Wireless Remote

Deltaco

475 kr.
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km (Svarer til Cisco GLC-B
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km (Svarer til Cisco GLC-B

Deltaco

474 kr.
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Svarer til HP J8177C)
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Svarer til HP J8177C)

Deltaco

473 kr.
Vi har i øjeblikket lukket chatten, men send os gerne mail i stedet for. Vi forsøger at besvare alla henvendelse indenfor 24 timer, og du kontakte os via mail her.