Tilbage til toppen

Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig.

Hos os kan alle få en god deal

Trygt ehandel siden 1999

DELTACO Office, tilt ultra-slim wall, 32"-55", 35kg, 100x100-400x400
DELTACO Office, tilt ultra-slim wall, 32"-55", 35kg, 100x100-400x400

Deltaco

400 kr.
-20%
DELTACO aktivt HDMI kabel, HDMI High Speed with Ethernet, HDMI
DELTACO aktivt HDMI kabel, HDMI High Speed with Ethernet, HDMI

Deltaco

399 kr. 499 kr.

Spring Friday

Oplader USB-C PD 45W & USB-A 18W Quickcharge Hvid
Oplader USB-C PD 45W & USB-A 18W Quickcharge Hvid

Deltaco

399 kr.
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 25
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 25

Deltaco

399 kr.
DELTACO fiberkabel, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10
DELTACO fiberkabel, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10

Deltaco

399 kr.
Laddare 61W USB-C PD GaN Vit
Laddare 61W USB-C PD GaN Vit

Deltaco

399 kr.
Laddare USB-C PD 45W & USB-A 18W Snabbladdning Svart
Laddare USB-C PD 45W & USB-A 18W Snabbladdning Svart

Deltaco

399 kr.
Hurtig levering
DELTACO USB-C dockingstation, VGA / USB-C / RJ45 / USB-A, 60W USB-C PD, vi
DELTACO USB-C dockingstation, VGA / USB-C / RJ45 / USB-A, 60W USB-C PD, vi

Deltaco

399 kr.
Hurtig levering
-33%
DELTACO TB-629 Mekaniskt tangentbord nordisk layout USB
DELTACO TB-629 Mekaniskt tangentbord nordisk layout USB

Deltaco

399 kr. 599 kr.
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC, 50/125</b>, OM4, duplex, multimode, 5m
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC, 50/125</b>, OM4, duplex, multimode, 5m

Deltaco

398 kr.
DELTACO fiberkabel, <b>LC - ST</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10
DELTACO fiberkabel, <b>LC - ST</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10

Deltaco

398 kr.
DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 1m
DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 1m

Deltaco

395 kr.
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC</b>, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC</b>, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,

Deltaco

395 kr.
DELTACO fiberkabel, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10
DELTACO fiberkabel, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10

Deltaco

395 kr.
DELTACO U/UTP Cat6A patch cable, 50m, 500MHz, Delta, LSZH, grey
DELTACO U/UTP Cat6A patch cable, 50m, 500MHz, Delta, LSZH, grey

Deltaco

393 kr.
DELTACO Office DELC-0002 boundary conference microphone with USB and 3
DELTACO Office DELC-0002 boundary conference microphone with USB and 3

Deltaco

391 kr.
Hurtig levering
DELTACO DisplayPort - 2xHDMI MST-hub, 3840x2160 i 30Hz, sort
DELTACO DisplayPort - 2xHDMI MST-hub, 3840x2160 i 30Hz, sort

Deltaco

389 kr.
Hurtig levering
DELTACO USB-C dockingstation, HDMI, RJ45, 1xUSB A, USB-C PD, sort
DELTACO USB-C dockingstation, HDMI, RJ45, 1xUSB A, USB-C PD, sort

Deltaco

386 kr.
DELTACO Power bank + lommelygte, 20000mAh, batteri, oplader
DELTACO Power bank + lommelygte, 20000mAh, batteri, oplader

Deltaco

386 kr.
Hurtig levering
DELTACO HDMI / DisplayPort / DVI adapter sæt, HDMI kabel 2m, 4K, sort
DELTACO HDMI / DisplayPort / DVI adapter sæt, HDMI kabel 2m, 4K, sort

Deltaco

386 kr.
Hurtig levering
DELTACO S / FTP Cat7 patchkabel 25m LSZH (halogenfri), grå
DELTACO S / FTP Cat7 patchkabel 25m LSZH (halogenfri), grå

Deltaco

386 kr.
Hurtig levering
DELTACO LC-LC, Push / Pull-fane, duplex, OS2, 3m
DELTACO LC-LC, Push / Pull-fane, duplex, OS2, 3m

Deltaco

386 kr.
DELTACO USB-C - HDMI, USB 3.1 Gen 1, 3840x2160, USB-C fe 3A 60W, white
DELTACO USB-C - HDMI, USB 3.1 Gen 1, 3840x2160, USB-C fe 3A 60W, white

Deltaco

379 kr.
-16%
DELTACO HDMI to HDMI+STEREO 3.5mm
DELTACO HDMI to HDMI+STEREO 3.5mm

Deltaco

379 kr. 449 kr.
-28%
DELTACO STP patch panel, 24xRJ45, Cat6, 1U, 19", metal, black
DELTACO STP patch panel, 24xRJ45, Cat6, 1U, 19", metal, black

Deltaco

379 kr. 529 kr.
Hurtig levering
DELTACO minitastatur i kvalitet, 89 taster, nordisk layout, USB
DELTACO minitastatur i kvalitet, 89 taster, nordisk layout, USB

Deltaco

379 kr.
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode(Modsvarer HP J4
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode(Modsvarer HP J4

Deltaco

379 kr.
-5%
DELTACO Monitorkabel RGB HD15 han-han, uden pin 9, med 3,5mm lyd, 20m
DELTACO Monitorkabel RGB HD15 han-han, uden pin 9, med 3,5mm lyd, 20m

Deltaco

379 kr. 399 kr.
Hurtig levering
DELTACO Fiberkabel LC - LC, duplex, single mode OS2, 20m
DELTACO Fiberkabel LC - LC, duplex, single mode OS2, 20m

Deltaco

379 kr.
DELTACO U/UTP Cat6 patchkabel, 50m, sort
DELTACO U/UTP Cat6 patchkabel, 50m, sort

Deltaco

379 kr.
Vi har i øjeblikket lukket chatten, men send os gerne mail i stedet for. Vi forsøger at besvare alla henvendelse indenfor 24 timer, og du kontakte os via mail her.