Tilbage til toppen

Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig.

Hos os kan alle få en god deal

Trygt ehandel siden 1999

-29%
DELTACO U/UTP Cat6 installationskabel, LSZH (Low Smoke Zero Halogen),
DELTACO U/UTP Cat6 installationskabel, LSZH (Low Smoke Zero Halogen),

Deltaco

479 kr. 679 kr.
DELTACO STP patch panel, 24xRJ45, Cat6a, 1U, 19", metal, black
DELTACO STP patch panel, 24xRJ45, Cat6a, 1U, 19", metal, black

Deltaco

478 kr.
DELTACO fiberkabel, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15
DELTACO fiberkabel, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15

Deltaco

478 kr.
DELTACO PRIME Premium 5 Port HDMI Switch with IR Wireless Remote
DELTACO PRIME Premium 5 Port HDMI Switch with IR Wireless Remote

Deltaco

477 kr.
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km (Svarer til Cisco GLC-B
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km (Svarer til Cisco GLC-B

Deltaco

474 kr.
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Svarer til HP J8177C)
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Svarer til HP J8177C)

Deltaco

474 kr.
Hurtig levering
DELTACO PRIME, USB-forlængerkabel, aktiv, USB 2.0, 20m
DELTACO PRIME, USB-forlængerkabel, aktiv, USB 2.0, 20m

Deltaco

473 kr.
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC</b>, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC</b>, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,

Deltaco

472 kr.
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC, 50/125</b>, OM4, duplex, multimode, 7m
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC, 50/125</b>, OM4, duplex, multimode, 7m

Deltaco

469 kr.
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 20
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 20

Deltaco

466 kr.
Hurtig levering
DELTACO aktivt HDMI-kabel, HDMI High Speed med Ethernet, 10m, hvid
DELTACO aktivt HDMI-kabel, HDMI High Speed med Ethernet, 10m, hvid

Deltaco

459 kr.
Hurtig levering
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 10m
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 10m

Deltaco

459 kr.
Hurtig levering
DELTACO S / FTP Cat7 patchkabel, LSZH (halogenfri), 30m, grå
DELTACO S / FTP Cat7 patchkabel, LSZH (halogenfri), 30m, grå

Deltaco

459 kr.
DELTACO 19" PDU with 10 C13 outlets, 3500W, ammeter, aluminium, black
DELTACO 19" PDU with 10 C13 outlets, 3500W, ammeter, aluminium, black

Deltaco

453 kr.
Hurtig levering
DELTACO aktivt HDMI-kabel, HDMI High Speed med Ethernet, 10m, sort
DELTACO aktivt HDMI-kabel, HDMI High Speed med Ethernet, 10m, sort

Deltaco

452 kr.
Hurtig levering
DELTACO PRIME Signalomformer, VGA til HDMI, lyd, 1080p, sort
DELTACO PRIME Signalomformer, VGA til HDMI, lyd, 1080p, sort

Deltaco

451 kr.
DELTACO rubberized keyboard, silicone, IP68, full size, 105 keys, whit
DELTACO rubberized keyboard, silicone, IP68, full size, 105 keys, whit

Deltaco

450 kr.
DELTACO rubberized keyboard, silicone, IP68, full size, 105 keys,black
DELTACO rubberized keyboard, silicone, IP68, full size, 105 keys,black

Deltaco

450 kr.
Hurtig levering
DELTACO 19 "PDU med 10x C13-bøsning, 3500W, amperemeter, aluminium, sort
DELTACO 19 "PDU med 10x C13-bøsning, 3500W, amperemeter, aluminium, sort

Deltaco

450 kr.
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 12
DELTACO fiberkabel, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 12

Deltaco

449 kr.
-29%
DELTACO Trådløst minitastatur, fold-sammen, Bluetooth,
DELTACO Trådløst minitastatur, fold-sammen, Bluetooth,

Deltaco

449 kr. 629 kr.
-29%
DELTACO UTP installationskabel, Cat6, LSZH, 100m, hvid
DELTACO UTP installationskabel, Cat6, LSZH, 100m, hvid

Deltaco

449 kr. 629 kr.
-29%
DELTACO external enclosure 1x2,5" SATA HDD, USB-C, USB 3.1 Gen 2, blac
DELTACO external enclosure 1x2,5" SATA HDD, USB-C, USB 3.1 Gen 2, blac

Deltaco

449 kr. 629 kr.
-15%
DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15
DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15

Deltaco

449 kr. 529 kr.
-29%
DELTACO strømskinne med 8xCEE 7/4 stik, 1xCEE 7/7 tilslutning,
DELTACO strømskinne med 8xCEE 7/4 stik, 1xCEE 7/7 tilslutning,

Deltaco

449 kr. 629 kr.
DELTACO Fiber cable, 5m, LC-ST Duplex, 50/125, pink
DELTACO Fiber cable, 5m, LC-ST Duplex, 50/125, pink

Deltaco

447 kr.
Hurtig levering
DELTACO fiberkabler, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 7m
DELTACO fiberkabler, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 7m

Deltaco

444 kr.
Hurtig levering
DELTACO lightning tastatur til iOS, MFi, 1m, nordisk, hvid / sølv
DELTACO lightning tastatur til iOS, MFi, 1m, nordisk, hvid / sølv

Deltaco

444 kr.
Hurtig levering
DELTACO OM4 fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m
DELTACO OM4 fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m

Deltaco

441 kr.
Hurtig levering
DELTACO USB-C til HDMI / DP / DVI / VGA-adapter, 4K, DP Alt-tilstand, sort
DELTACO USB-C til HDMI / DP / DVI / VGA-adapter, 4K, DP Alt-tilstand, sort

Deltaco

436 kr.
Vi har i øjeblikket lukket chatten, men send os gerne mail i stedet for. Vi forsøger at besvare alla henvendelse indenfor 24 timer, og du kontakte os via mail her.