Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Stikkontakt CISCO C9200-NM-4X     10 GbE
Cisco
Stikkontakt CISCO C9200-NM-4X 10 GbE
14.724 kr.
Strømforsyning CISCO PWR-C1-1100WAC-P
Cisco
Strømforsyning CISCO PWR-C1-1100WAC-P
20.461 kr.
Switch CISCO IE-2000-16TC-G-L
Cisco
Switch CISCO IE-2000-16TC-G-L
29.190 kr.
Switch CISCO IE-3300-8T2S-E
Cisco
Switch CISCO IE-3300-8T2S-E
34.987 kr.
Strømforsyning CISCO PWR-C1-1100WAC-P
Cisco
Strømforsyning CISCO PWR-C1-1100WAC-P
20.461 kr. 20.968 kr.
Hurtig levering
CISCO CISCO FIREPOWER 1120 NGFW APPLIANCE 1U
Cisco
CISCO CISCO FIREPOWER 1120 NGFW APPLIANCE 1U
22.079 kr.
Switch CISCO C9300-24UX-E
Cisco
Switch CISCO C9300-24UX-E
92.309 kr.
Switch CISCO IE-3300-8T2S-E
Cisco
Switch CISCO IE-3300-8T2S-E
30.296 kr.
-14%
Switch CISCO IE-4000-16T4G-E
Cisco
Switch CISCO IE-4000-16T4G-E
42.190 kr. 49.168 kr.
Adgangspunkt CISCO AIR-AP1562I-E-K9   Grå
Cisco
Adgangspunkt CISCO AIR-AP1562I-E-K9 Grå
22.234 kr. 22.347 kr.
Strømforsyning CISCO PWR-C1-1100WAC=      Grå
Cisco
Strømforsyning CISCO PWR-C1-1100WAC= Grå
18.106 kr.
Switch CISCO IE-3300-8T2S-E
Cisco
Switch CISCO IE-3300-8T2S-E
34.987 kr.
Videokonferencesystem CISCO CS-KIT-MINI-K9
Cisco
Videokonferencesystem CISCO CS-KIT-MINI-K9
36.703 kr.
Adgangspunkt CISCO AIR-AP2802E-E-K9     Hvid
Cisco
Adgangspunkt CISCO AIR-AP2802E-E-K9 Hvid
10.713 kr.
Switch CISCO IE-4000-16T4G-E
Cisco
Switch CISCO IE-4000-16T4G-E
42.190 kr.
Router CISCO C1111-4PLTEEA 10/100/1000 Mbps
Cisco
Router CISCO C1111-4PLTEEA 10/100/1000 Mbps
11.455 kr.
Router CISCO ISR4331-SEC/K9 4GB Black
Cisco
Router CISCO ISR4331-SEC/K9 4GB Black
30.796 kr.
Router CISCO ISR4331/K9           Black
Cisco
Router CISCO ISR4331/K9 Black
22.080 kr.
Name
Cisco
Name
15.247 kr. 15.765 kr.
Switch CISCO C1000-48T-4X-L
Cisco
Switch CISCO C1000-48T-4X-L
18.065 kr.
Switch CISCO IEM-3300-8T=         Sort
Cisco
Switch CISCO IEM-3300-8T= Sort
16.858 kr.
Adgangspunkt CISCO AIR-AP2802I-E-K9     Hvid
Cisco
Adgangspunkt CISCO AIR-AP2802I-E-K9 Hvid
9.990 kr.
Adgangspunkt CISCO AIR-AP1852E-E-K9C  Hvid
Cisco
Adgangspunkt CISCO AIR-AP1852E-E-K9C Hvid
9.702 kr.
Adgangspunkt CISCO AIR-AP1852E-E-K9C  Hvid
Cisco
Adgangspunkt CISCO AIR-AP1852E-E-K9C Hvid
9.702 kr. 9.988 kr.
Adgangspunkt CISCO AIR-AP1852E-E-K9C  Hvid
Cisco
Adgangspunkt CISCO AIR-AP1852E-E-K9C Hvid
9.662 kr.
Wifi-antenne CISCO AIR-ANT2544V4M-R=
Cisco
Wifi-antenne CISCO AIR-ANT2544V4M-R=
8.558 kr.
IP telefon CISCO 8861
Cisco
IP telefon CISCO 8861
7.735 kr. 7.918 kr.
IP telefon CISCO 8861
Cisco
IP telefon CISCO 8861
7.735 kr.
Hurtig levering
Cisco 8821 IP-telefon Sort Wi-Fi
Cisco
Cisco 8821 IP-telefon Sort Wi-Fi
7.566 kr.
-10%
MonoMode SFP Fibermodul CISCO 1000BASE-LX/LH
Cisco
MonoMode SFP Fibermodul CISCO 1000BASE-LX/LH
7.445 kr. 8.246 kr.