Tilbage til toppen

Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig.

Hos os kan alle få en god deal

Trygt ehandel siden 1999

455 Produkter
C2G Extender for Logitech ConferenceCam CC3000e - USB-förlängningskabel - USB 2.0 - upp till 30 m
C2G Extender for Logitech ConferenceCam CC3000e - USB-förlängningskabel - USB 2.0 - upp till 30 m

C2G

9073 kr.
C2G Short Range HDMI over Cat5 Extender Kit with Auto Equalization (Receiver and Transmitter) - Förlängd räckvidd för audio/video - HDMI - 19-stifts HDMI typ A / 2 x RJ-45 - upp till 50 m
C2G Short Range HDMI over Cat5 Extender Kit with Auto Equalization (Receiver and Transmitter) - Förlängd räckvidd för audio/video - HDMI - 19-stifts HDMI typ A / 2 x RJ-45 - upp till 50 m

C2G

3065 kr.
C2G/Legrand Active High Speed HDMI Cable - HDMI-kabel - HDMI (hane) till HDMI (hane) - 20 m - dubbelt skärmad - svart
C2G/Legrand Active High Speed HDMI Cable - HDMI-kabel - HDMI (hane) till HDMI (hane) - 20 m - dubbelt skärmad - svart

C2G

2000 kr.
C2G TruLink 4-Port HDMI Selector Switch - Video-/ljudomkopplare - 4 x HDMI - skrivbordsmodell
C2G TruLink 4-Port HDMI Selector Switch - Video-/ljudomkopplare - 4 x HDMI - skrivbordsmodell

C2G

1620 kr.
C2G USB 3.0 to DisplayPort Audio/Video Adapter - External Video Card - Extern videoadapter - USB 3.0 - DisplayPort - svart
C2G USB 3.0 to DisplayPort Audio/Video Adapter - External Video Card - Extern videoadapter - USB 3.0 - DisplayPort - svart

C2G

1382 kr.
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 50 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 50 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå

C2G

1268 kr.
C2G USB 3.0 to VGA Video Adapter Converter - Extern videoadapter - USB 3.0 - D-Sub - svart
C2G USB 3.0 to VGA Video Adapter Converter - Extern videoadapter - USB 3.0 - D-Sub - svart

C2G

1122 kr.
TruLink® 2-Port VGA and USB Micro KVM with Audio
TruLink® 2-Port VGA and USB Micro KVM with Audio

C2G

1035 kr.
C2G/Legrand Active High Speed HDMI Cable - HDMI-kabel - HDMI (hane) till HDMI (hane) - 10 m - dubbelt skärmad - svart
C2G/Legrand Active High Speed HDMI Cable - HDMI-kabel - HDMI (hane) till HDMI (hane) - 10 m - dubbelt skärmad - svart

C2G

1031 kr.
C2G USB 3.0 to HDMI Audio/Video Adapter Converter - Extern videoadapter - USB 3.0 - HDMI - svart
C2G USB 3.0 to HDMI Audio/Video Adapter Converter - Extern videoadapter - USB 3.0 - HDMI - svart

C2G

997 kr.
C2G RapidRun Double Gang Integrated VGA (HD15) + 3.5mm + Composite Video + Stereo Audio + HDMI + USB Wall Plate - Monteringsplatta - HD-15, RCA X 3, minihörlurskontakt, stereo 3,5 mm, HDMI, USB typ B - borstad aluminium - 2-gang
C2G RapidRun Double Gang Integrated VGA (HD15) + 3.5mm + Composite Video + Stereo Audio + HDMI + USB Wall Plate - Monteringsplatta - HD-15, RCA X 3, minihörlurskontakt, stereo 3,5 mm, HDMI, USB typ B - borstad aluminium - 2-gang

C2G

989 kr.
C2G 7-Port USB 2.0 Aluminum Hub - Hubb - 7 x USB 2.0 - skrivbordsmodell
C2G 7-Port USB 2.0 Aluminum Hub - Hubb - 7 x USB 2.0 - skrivbordsmodell

C2G

898 kr.
C2G VGA to Composite PC-TV Video Adapter - Extern videoadapter - VGA, kompositvideo - D-Sub, TV-ut - svart
C2G VGA to Composite PC-TV Video Adapter - Extern videoadapter - VGA, kompositvideo - D-Sub, TV-ut - svart

C2G

845 kr.
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå

C2G

829 kr.
C2G 4-Port USB 2.0 Aluminum Hub - Hubb - 4 x USB 2.0 - skrivbordsmodell
C2G 4-Port USB 2.0 Aluminum Hub - Hubb - 4 x USB 2.0 - skrivbordsmodell

C2G

757 kr.
C2G Pro Series UXGA - VGA-kabel - HD-15 (VGA) (hane) till HD-15 (VGA) (hane) - 15 m
C2G Pro Series UXGA - VGA-kabel - HD-15 (VGA) (hane) till HD-15 (VGA) (hane) - 15 m

C2G

745 kr.
C2G HDMI to VGA and Stereo Audio Adapter Converter Dongle - Videokonverterare - HDMI - svart
C2G HDMI to VGA and Stereo Audio Adapter Converter Dongle - Videokonverterare - HDMI - svart

C2G

736 kr.
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå

C2G

682 kr.
C2G USB 2.0 USB-C to DB9 Serial RS232 Adapter Cable - USB / seriell kabel - DB-9 (hane) till USB-C (hane) - reversibel C-kontakt - svart
C2G USB 2.0 USB-C to DB9 Serial RS232 Adapter Cable - USB / seriell kabel - DB-9 (hane) till USB-C (hane) - reversibel C-kontakt - svart

C2G

679 kr.
C2G USB 3.1 USB-C To VGA Video Adapter - Extern videoadapter - USB 3.1 - D-Sub - vit
C2G USB 3.1 USB-C To VGA Video Adapter - Extern videoadapter - USB 3.1 - D-Sub - vit

C2G

678 kr.
C2G USB 3.1 USB-C To VGA Video Adapter - Extern videoadapter - USB 3.1 - D-Sub - svart
C2G USB 3.1 USB-C To VGA Video Adapter - Extern videoadapter - USB 3.1 - D-Sub - svart

C2G

678 kr.
C2G USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter - Nätverksadapter - USB 3.0 - Gigabit Ethernet x 1 - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T
C2G USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter - Nätverksadapter - USB 3.0 - Gigabit Ethernet x 1 - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T

C2G

663 kr.
C2G DisplayPort Male to VGA Male Adapter Cable - DisplayPort-kabel - DisplayPort (hane) till HD-15 (hane) - 2 m - svart
C2G DisplayPort Male to VGA Male Adapter Cable - DisplayPort-kabel - DisplayPort (hane) till HD-15 (hane) - 2 m - svart

C2G

651 kr.
C2G/Legrand Select High Speed HDMI with Ethernet - HDMI med Ethernet-kabel - HDMI (hane) till HDMI (hane) - 7 m - skärmad - svart
C2G/Legrand Select High Speed HDMI with Ethernet - HDMI med Ethernet-kabel - HDMI (hane) till HDMI (hane) - 7 m - skärmad - svart

C2G

643 kr.
C2G USB-C to DisplayPort Adapter Converter - Extern videoadapter - USB 3.1 - DisplayPort - svart
C2G USB-C to DisplayPort Adapter Converter - Extern videoadapter - USB 3.1 - DisplayPort - svart

C2G

642 kr.
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå

C2G

631 kr.
C2G Premium - VGA-kabel - HD-15 (hane) till HD-15 (hane) - 10 m
C2G Premium - VGA-kabel - HD-15 (hane) till HD-15 (hane) - 10 m

C2G

619 kr.
C2G Pro Series UXGA - VGA-kabel - HD-15 (hane) till HD-15 (hane) - 10 m
C2G Pro Series UXGA - VGA-kabel - HD-15 (hane) till HD-15 (hane) - 10 m

C2G

598 kr.
C2G USB 3.1 USB-C To HDMI Audio/Video Adapter - Extern videoadapter - USB 3.1 - HDMI - vit
C2G USB 3.1 USB-C To HDMI Audio/Video Adapter - Extern videoadapter - USB 3.1 - HDMI - vit

C2G

589 kr.
C2G USB 3.1 USB-C To HDMI Audio/Video Adapter - Extern videoadapter - USB 3.1 - HDMI - svart
C2G USB 3.1 USB-C To HDMI Audio/Video Adapter - Extern videoadapter - USB 3.1 - HDMI - svart

C2G

577 kr.
Produktet er blevet tilføjet til indkøbskurven
product image

Til kassen
Vi har i øjeblikket lukket chatten, men send os gerne mail i stedet for. Vi forsøger at besvare alla henvendelse indenfor 24 timer, og du kontakte os via mail her.