Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Fri fragt
ACT RL4121 Fiberoptisk kabel 210 m LSZH OS2 8x LC Gul
Act
ACT RL4121 Fiberoptisk kabel 210 m LSZH OS2 8x LC Gul
4.933 kr.
Fri fragt
ACT FS6105 netværkskabel 500 m Cat6a F/UTP (FTP) Grå
Act
ACT FS6105 netværkskabel 500 m Cat6a F/UTP (FTP) Grå
4.800 kr.
Fri fragt
ACT RL4120 Fiberoptisk kabel 200 m LSZH OS2 8x LC Gul
Act
ACT RL4120 Fiberoptisk kabel 200 m LSZH OS2 8x LC Gul
4.759 kr.
Fri fragt
ACT 160 meter Multimode 50/125 OM3 indendørs/udendørs kabel 4-vejs med LC stik
Act
ACT 160 meter Multimode 50/125 OM3 indendørs/udendørs kabel 4-vejs med LC stik
4.654 kr.
Fri fragt
ACT RL4119 Fiberoptisk kabel 190 m LSZH OS2 8x LC Gul
Act
ACT RL4119 Fiberoptisk kabel 190 m LSZH OS2 8x LC Gul
4.583 kr.
Fri fragt
ACT 150 meter Multimode 50/125 OM3 indendørs/udendørs kabel 4-vejs med LC stik
Act
ACT 150 meter Multimode 50/125 OM3 indendørs/udendørs kabel 4-vejs med LC stik
4.425 kr.
Fri fragt
ACT RL2325 Fiberoptisk kabel 250 m LSZH OS2 4x LC Gul
Act
ACT RL2325 Fiberoptisk kabel 250 m LSZH OS2 4x LC Gul
4.341 kr.
Fri fragt
ACT 170 meter Singlemode 9/125 OS2 indendørs/udendørs kabel 8 fibre med LC stik. 8xlc-8xlc 9/125 os2 lt 170m (RL4117)
Act
ACT 170 meter Singlemode 9/125 OS2 indendørs/udendørs kabel 8 fibre med LC stik. 8xlc-8xlc 9/125 os2 lt 170m (RL4117)
4.232 kr.
Fri fragt
ACT 140 meter Multimode 50/125 OM3 indendørs/udendørs kabel 4-vejs med LC stik
Act
ACT 140 meter Multimode 50/125 OM3 indendørs/udendørs kabel 4-vejs med LC stik
4.197 kr.
Fri fragt
ACT 20 meter Multimode 50/125 OM4 Preterm fiberkabel 24F LC Polarity Twist (DC5504)
Act
ACT 20 meter Multimode 50/125 OM4 Preterm fiberkabel 24F LC Polarity Twist (DC5504)
4.172 kr. 4.229 kr.
Fri fragt
ACT 5 meter Multimode 50/125 OM4(OM3) polaritet Et fiberstammekabel med 4 MTP/MPO hunstik på hver side 5M 4X MTP(F) 50/125 OM4 PA TR (DC5400)
Act
ACT 5 meter Multimode 50/125 OM4(OM3) polaritet Et fiberstammekabel med 4 MTP/MPO hunstik på hver side 5M 4X MTP(F) 50/125 OM4 PA TR (DC5400)
4.150 kr. 4.207 kr.
Fri fragt
ACT RL2324 Fiberoptisk kabel 240 m LSZH OS2 4x LC Gul
Act
ACT RL2324 Fiberoptisk kabel 240 m LSZH OS2 4x LC Gul
4.142 kr.
Fri fragt
ACT 60 meter Singlemode 50/125 OS2 Preterm fiberkabel 24F LC Polarity Twist (DC5561)
Act
ACT 60 meter Singlemode 50/125 OS2 Preterm fiberkabel 24F LC Polarity Twist (DC5561)
4.120 kr.
Fri fragt
ACT RL4116 Fiberoptisk kabel 160 m LSZH OS2 8x LC Gul
Act
ACT RL4116 Fiberoptisk kabel 160 m LSZH OS2 8x LC Gul
4.056 kr.
Fri fragt
ACT DC5256 Fiberoptisk kabel 25 m LSZH OM4 2x MPO Violet
Act
ACT DC5256 Fiberoptisk kabel 25 m LSZH OM4 2x MPO Violet
4.039 kr. 4.094 kr.
Fri fragt
ACT DC5206 Fiberoptisk kabel 25 m LSZH OM4 2x MPO Violet
Act
ACT DC5206 Fiberoptisk kabel 25 m LSZH OM4 2x MPO Violet
4.039 kr. 4.094 kr.
Fri fragt
ACT DC5005 Fiberoptisk kabel 50 m LSZH OM3/OM4 MPO/MTP Violet
Act
ACT DC5005 Fiberoptisk kabel 50 m LSZH OM3/OM4 MPO/MTP Violet
4.023 kr. 4.078 kr.
Fri fragt
ACT DC5025 Fiberoptisk kabel 50 m LSZH OM3/OM4 MPO/MTP Violet
Act
ACT DC5025 Fiberoptisk kabel 50 m LSZH OM3/OM4 MPO/MTP Violet
4.023 kr. 4.078 kr.
Fri fragt
ACT 130 meter Multimode 50/125 OM3 indendørs/udendørs kabel 4-vejs med LC stik
Act
ACT 130 meter Multimode 50/125 OM3 indendørs/udendørs kabel 4-vejs med LC stik
3.969 kr.
Fri fragt
Avanceret kabelteknologi CAT5E FTP LSZH (FP7750) 500m
Act
Avanceret kabelteknologi CAT5E FTP LSZH (FP7750) 500m
3.956 kr. 4.010 kr.
Fri fragt
Avanceret kabelteknologi EP500A 500m
Act
Avanceret kabelteknologi EP500A 500m
3.949 kr. 4.003 kr.
Fri fragt
Avanceret kabelteknologi Cat6a, 305m
Act
Avanceret kabelteknologi Cat6a, 305m
3.910 kr. 3.964 kr.
Fri fragt
ACT RL2322 Fiberoptisk kabel 220 m LSZH OS2 4x LC Gul
Act
ACT RL2322 Fiberoptisk kabel 220 m LSZH OS2 4x LC Gul
3.882 kr.
Fri fragt
ACT 150 meter Singlemode 9/125 OS2 indendørs/udendørs kabel 8 fibre med LC stik. 8xlc-8xlc 9/125 os2 lt 150m (RL4115)
Act
ACT 150 meter Singlemode 9/125 OS2 indendørs/udendørs kabel 8 fibre med LC stik. 8xlc-8xlc 9/125 os2 lt 150m (RL4115)
3.881 kr.
Fri fragt
ACT XS6002 netværkskabel 500 m Cat6 U/UTP (UTP) Grå
Act
ACT XS6002 netværkskabel 500 m Cat6 U/UTP (UTP) Grå
3.842 kr.
Fri fragt
ACT DisplayPort fiberoptisk kabel – 4K@60Hz – Aktivt optisk kabel (AOC) – DisplayPort-kabel 1,2 a –100 meter – AK4040
Act
ACT DisplayPort fiberoptisk kabel – 4K@60Hz – Aktivt optisk kabel (AOC) – DisplayPort-kabel 1,2 a –100 meter – AK4040
3.826 kr. 3.878 kr.
Fri fragt
Avanceret kabelteknologi CAT6 UTP (EP845A) 500M
Act
Avanceret kabelteknologi CAT6 UTP (EP845A) 500M
3.810 kr. 3.918 kr.
Fri fragt
ACT RL2321 Fiberoptisk kabel 210 m LSZH OS2 4x LC Gul
Act
ACT RL2321 Fiberoptisk kabel 210 m LSZH OS2 4x LC Gul
3.754 kr.
Fri fragt
ACT DC5004 Fiberoptisk kabel 45 m LSZH OM3/OM4 MPO/MTP Violet
Act
ACT DC5004 Fiberoptisk kabel 45 m LSZH OM3/OM4 MPO/MTP Violet
3.747 kr. 3.798 kr.
Fri fragt
ACT DC5024 Fiberoptisk kabel 45 m LSZH OM3/OM4 MPO/MTP Violet
Act
ACT DC5024 Fiberoptisk kabel 45 m LSZH OM3/OM4 MPO/MTP Violet
3.747 kr. 3.798 kr.