Harry Potter
2200 produkter
Harry Potter er mere end en historie – det er en verden, der fortsætter med at vokse, længe efter det sidste kapitel. Et sted, hvor mugglere, troldmænd og midaldrende fans stadig finder nye detaljer at forelske sig i. Hos CDON finder du alt fra tryllestave og spil til tøj og indretning – for dem af jer, der bærer Hogwarts i jeres hjerte, hver dag.
-2 %Harry PotterHarry Potter Hermione Grangers karakterstav (NN8411)
394 kr.
Tidligere laveste pris:
404 kr.
mandag, 7 sept.- -3 %Harry Potter
Harry Potter Hedwig-lys
303 kr.
Tidligere laveste pris:
312 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Gryffindor Uniform krus
205 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterProfessor Dumbledore Bogmærke i Metal Harry Potter
149 kr.
onsdag, 2 sept.
Harry PotterHarry Potter Hufflepuff Magnetic Bookmark
134 kr.
mandag, 7 sept.- Harry Potter
Julesweater - Harry Potter (Harry, Ron, Hermione)
349 kr.
onsdag, 2 sept.
Harry PotterHarry Potter Mens Slytherin Sketch Sweatshirt
336 kr.
mandag, 7 sept.- Harry Potter
Harry Potter Childrens/Kids Hedwig Hogwarts All-In-One Nightwear
426 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Girls Slytherin Glitter Sweatshirt
289 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Girls Hogwarts Crest Cotton Hoodie
334 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Unisex Ravenclaw-tørklæde til voksne
188 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Hedwig Hot Water Bottle Cover
387 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Womens/Ladies Ravenclaw Toon Crest Cotton T-Shirt
222 kr.
mandag, 7 sept.- Harry Potter
Harry Potter Gryffindor Striped Blanket
413 kr.
mandag, 7 sept. - Harry Potter
Harry Potter Chibi Sirius Blanket
413 kr.
mandag, 7 sept. - Harry Potter
Harry Potter Hufflepuff Graffiti Blanket
413 kr.
mandag, 7 sept.
-1 %Harry PotterNyckelring - Harry Potter - Hagrid - soft velboa plush keychain
104 kr.
Tidligere laveste pris:
105 kr.
onsdag, 2 sept.
Harry PotterHarry Potter Womens/Ladies Ravenclaw Logo Cotton Boyfriend T-Shirt
226 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Womens/Ladies Slytherin Sketch Cotton Boyfriend T-Shirt
259 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Womens/Ladies Hogwarts Painted Crest Sweatshirt
334 kr.
mandag, 7 sept.
-1 %Harry PotterHARRY POTTER UNDESIRABLE NO 1
157 kr.
Tidligere laveste pris:
159 kr.
onsdag, 2 sept.
Harry PotterHarry Potter Boys Dark Arts Sweatshirt
294 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Nøglering med den gyldne snitch
168 kr.
mandag, 7 sept.- Harry Potter
Harry Potter Muggles Square Filled Cushion
401 kr.
mandag, 7 sept. - Harry Potter
Harry Potter The Knight Bus Soft Touch Blanket
411 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Hogwarts Eraser Set (Pack of 4)
147 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Womens/Ladies Gryffindor Crest Hoodie
384 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Womens/Ladies Hufflepuff Cotton Boyfriend T-Shirt
274 kr.
mandag, 7 sept.- Harry Potter
Harry Potter Diagon Alley Soft Touch Blanket
434 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Boys Hogwarts Crest T-Shirt
211 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter, Øreringe - Love Potion
1.189 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Gryffindor Crest T-shirt til drenge
234 kr.
mandag, 7 sept.- Harry Potter
Harry Potter Girls Character Long Pyjama Set
311 kr.
mandag, 7 sept. - Harry Potter
Harry Potter Silky Hogwarts Crest Supersoft Blanket
377 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Boys Quidditch Golden Snitch Sweatshirt
294 kr.
mandag, 7 sept.- Harry Potter
Harry Potter Hufflepuff Quidditch Blanket
411 kr.
mandag, 7 sept.
-1 %Harry PotterHARRY POTTER (FLOO POWDER) BLACK - Mugg
156 kr.
Tidligere laveste pris:
158 kr.
onsdag, 2 sept.
Harry PotterHarry Potter Womens/Ladies Death Eater Sweatshirt
415 kr.
mandag, 7 sept.
-1 %Harry PotterHarry Potter - Alumni Gryffindor - Mugg
156 kr.
Tidligere laveste pris:
158 kr.
onsdag, 2 sept.
Harry PotterHarry Potter Womens/Ladies Gryffindor Seal Hoodie
384 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Girls Hogwarts Alumni Hufflepuff Hoodie
354 kr.
mandag, 7 sept.
-1 %Harry PotterA3 Print - Harry Potter - Daily Prophet - Sirius Black
132 kr.
Tidligere laveste pris:
134 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Girls Slytherin Cotton Sweatshirt
353 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Hogwarts Floral Blanket
413 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter plastik krus 260 ml
89 kr.
mandag, 7 sept.- Harry Potter
Harry Potter Slytherin Soft Touch Blanket
411 kr.
mandag, 7 sept.
Harry PotterHarry Potter Mens Logo Pocket Hoodie
388 kr.
mandag, 7 sept.- Harry Potter
Harry Potter Hufflepuff Throw
413 kr.
mandag, 7 sept.
For samlere, drømmere og unge troldmænd
Uanset om du er ny i troldmandsverdenen eller har kendt Sorteringshattens tale udenad siden 2001, er der noget her for dig. Vi har figurer, legetøj, byggesæt og magisk tilbehør fra alle fire huse. Tryllestave at øve sig med, krus at slurpe Smørøl af – og puslespil, der kræver mere tålmodighed end en eliksirlektion.
Tøj og gadgets med den rigtige følelse
Vis hvilket hus du tilhører med et Hufflepuff-tørklæde, eller put dig i nattøj med Gryffindor-emblemet. Her finder du trøjer, rygsække, kasketter og tilbehør, der fungerer lige så godt for førskolebørn som for voksne fans, der ikke helt vil give slip på Diagonalstræde.
Til hjem, hvor magi kan finde sted
Harry Potter er ikke bare noget, man kigger på – det er noget, man pynter med. Plakater, sengetøj, belysning og indretningsdetaljer gør det nemt at forvandle et helt almindeligt rum til et sted, hvor ugler leverer posten, og hver kasse kan gemme på noget uventet.
For dem af jer, der stadig venter på jeres brev fra Hogwarts
Magi behøver ikke at slutte, bare fordi man er vokset fra sin barndom. Harry Potter er velegnet til alle aldre, og uanset om du samler, bygger, klæder dig ud eller bare vil mærke følelsen fra den første bog igen, er der noget her, der rammer plet. Der er ikke noget galt i at ønske sig lidt mere magi i din hverdag.
Udforsk Harry Potter med os på CDON – for dem af jer, der ved, at det virkelig magiske forbliver, hvis I ved, hvor I skal lede.