Tilbage til toppen
Dagens deals

Til kampagnen

Madonna Sort Paryk

1 / 1

Madonna Sort Paryk

229 kr.
Madonna er kendt for at iklæde sig ekstraordinære outfits, og hun skifter jævnligt frisure. Hun har været et forbillede for masser af artister såsom Lady Gaga, Katy Perry og Britney Spears. I 1998 udkom Madonnas syvende album med hits som "The Power
Læs mere
Madonna er kendt for at iklæde sig ekstraordinære outfits, og hun skifter jævnligt frisure. Hun har været et forbillede for masser af artister såsom Lady Gaga, Katy Perry og Britney Spears. I 1998 udkom Madonnas syvende album med hits som "The Power of Goodbye", "Ray of Light" og "Frozen". I flere musikvideoer fra det album kan man se Madonna med denne sorte frisure.

Du får en flot og velfriseret paryk i en sort farve, og den minder om den frisure, som Madonna havde i slutningen af 90'erne.

One size (voksenstørrelse).

Identifikation

EAN 7391872038226
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser