Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Netværkskort & -adaptere

MikroTik S-31DLC20D 1,25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM til RB260x,RB2011x,CCRx (MT S-31DLC20D)
Mikrotik
MikroTik S-31DLC20D 1,25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM til RB260x,RB2011x,CCRx (MT S-31DLC20D)
600 kr.
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M kobbermodul til Mikrotik (MT S-RJ01)
Mikrotik
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M kobbermodul til Mikrotik (MT S-RJ01)
600 kr.
ProXtend SFP BX-U LC 20KM Tovejs Gigabit Et Network Transceiver Modul Fiberoptisk 1250 Mbps (PX-SFPBXU00-20000-CI1)
Proxtend
ProXtend SFP BX-U LC 20KM Tovejs Gigabit Et Network Transceiver Modul Fiberoptisk 1250 Mbps (PX-SFPBXU00-20000-CI1)
593 kr.
MultiMode SFPFibermodul Trendnet TI-MGBSX
Trendnet
MultiMode SFPFibermodul Trendnet TI-MGBSX
592 kr.
Ubiquiti reserve PoE54V 80W Edgepoint
Ubiquiti
Ubiquiti reserve PoE54V 80W Edgepoint
589 kr.
STARTECH GB RJ45 COPPER SFP TRANSCEIVER MODULE CISCO GLC-T COMPATIBLE
STARTECH
STARTECH GB RJ45 COPPER SFP TRANSCEIVER MODULE CISCO GLC-T COMPATIBLE
589 kr.
Intel Dual Band Wireless-AC 8265 - Desktop Kit - Netværksadapter - M.2-kort - 802.11ac, Bluetooth 4.2
Intel
Intel Dual Band Wireless-AC 8265 - Desktop Kit - Netværksadapter - M.2-kort - 802.11ac, Bluetooth 4.2
584 kr.
Canon WI-FI adapter W-E1
Canon
Canon WI-FI adapter W-E1
584 kr.
DeLOCK netværkskort, PCI-Express x1, 10/100/1000Mbps, både lavprofil
De-Lock
DeLOCK netværkskort, PCI-Express x1, 10/100/1000Mbps, både lavprofil
582 kr.
MicroOptics MO-407-BBOO Network Transceiver Module Fiberoptisk 1000Mbps SFP 1310nm (MO-407-BBOO)
Microoptics
MicroOptics MO-407-BBOO Network Transceiver Module Fiberoptisk 1000Mbps SFP 1310nm (MO-407-BBOO)
580 kr.
MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - SFP (mini-GBIC) / LC single mode - op til 20 km - 1310 nm (S-31DLC20D)
Mikrotik
MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - SFP (mini-GBIC) / LC single mode - op til 20 km - 1310 nm (S-31DLC20D)
580 kr.
ALLNET ALL4757 - SFP+ - 10300 Mbit/s - LC - 300m - 850 nm - 50/125 µm (ALL4757)
Allnet
ALLNET ALL4757 - SFP+ - 10300 Mbit/s - LC - 300m - 850 nm - 50/125 µm (ALL4757)
580 kr.
ASUS PCE-AX3000 (802.11ax) AX3000 Dual-Band PCIe Wi-Fi 6 Asus 2 eksterne antenner Bluetooth 5.0, WPA3-netværkssikkerhed, OFDMA og MU-MIMO
Inf
ASUS PCE-AX3000 (802.11ax) AX3000 Dual-Band PCIe Wi-Fi 6 Asus 2 eksterne antenner Bluetooth 5.0, WPA3-netværkssikkerhed, OFDMA og MU-MIMO
(1)
578 kr.
D-Link DGS-712 - SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver
D-Link
D-Link DGS-712 - SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver
575 kr.
USB til ethernet-adapter Edimax EU-4307 2.5 Gbps USB-C Hvid
Edimax
USB til ethernet-adapter Edimax EU-4307 2.5 Gbps USB-C Hvid
573 kr.
Lindy 43281 Kabelinterface/Kønsadapter USB Type-A RJ45 Sort (43281)
Lindy
Lindy 43281 Kabelinterface/Kønsadapter USB Type-A RJ45 Sort (43281)
572 kr.
ASUS PCE-AX1800 - Netværksadapter - PCIe - 802.11a, 802.11b/g/n, 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.2
ASUS
ASUS PCE-AX1800 - Netværksadapter - PCIe - 802.11a, 802.11b/g/n, 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.2
569 kr.
Exsys EX-6071B - Netværksadapter - PCIe - Gigabit Ethernet (EX-6071B)
Exsys
Exsys EX-6071B - Netværksadapter - PCIe - Gigabit Ethernet (EX-6071B)
565 kr.
Gembird NIC-GX1 - Gigabit PCIe netværkskort
Gembird
Gembird NIC-GX1 - Gigabit PCIe netværkskort
564 kr.
MonoMode SFP Fibermodul Trendnet TEG-MGBS10D3
Trendnet
MonoMode SFP Fibermodul Trendnet TEG-MGBS10D3
561 kr.
-8%
ICY BOX USB-C til 2,5 Gbit Ethernet-adapter inklusive USB-adapterstik, USB 3.0 standard, sort, IB-LAN300-C3
Raidsonic
ICY BOX USB-C til 2,5 Gbit Ethernet-adapter inklusive USB-adapterstik, USB 3.0 standard, sort, IB-LAN300-C3
560 kr. 607 kr.
Edimax EN-9260TX-E V2 netværkskort Internt Ethernet 1000 Mbit/s
Edimax
Edimax EN-9260TX-E V2 netværkskort Internt Ethernet 1000 Mbit/s
556 kr.
MicroOptics - SFP+ transceivermodul (svarende til: Ubiquiti UF-MM-10G) - 10 GigE - op til 300 m - 850 nm
Microoptics
MicroOptics - SFP+ transceivermodul (svarende til: Ubiquiti UF-MM-10G) - 10 GigE - op til 300 m - 850 nm
555 kr.
Sandberg USB3.0 Gigabit netværksadapter
Sandberg
Sandberg USB3.0 Gigabit netværksadapter
550 kr.
STARTECH RJ45 GIGABIT COPPER SFP TRANSCE MODULE _ MINI-GBIC 100M
STARTECH
STARTECH RJ45 GIGABIT COPPER SFP TRANSCE MODULE _ MINI-GBIC 100M
549 kr.
-14%
Viewsonic VSB050 netværkskort WLAN / Bluetooth (VBS050)
ViewSonic
Viewsonic VSB050 netværkskort WLAN / Bluetooth (VBS050)
549 kr. 636 kr.
Lanberg PCE-1GB-001 netværkskort Ethernet 1000 Mbit/s indbygget (PCE-1GB-001)
Lanberg
Lanberg PCE-1GB-001 netværkskort Ethernet 1000 Mbit/s indbygget (PCE-1GB-001)
547 kr.
HP Intel Ethernet I210-T1 GbE NIC, Intern, Ledningsført, PCI Express, Ethernet,
HP
HP Intel Ethernet I210-T1 GbE NIC, Intern, Ledningsført, PCI Express, Ethernet,
545 kr.
MonoMode SFP Fibermodul TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps
TP-LINK
MonoMode SFP Fibermodul TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps
544 kr.
DeLOCK Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) med USB Type Micro-B hun > Gigabit LAN 10/100/1000 Mbps kompakt - netværksadapter - USB 3.1 Gen 1 - Giga
DeLOCK
DeLOCK Adapter SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) med USB Type Micro-B hun > Gigabit LAN 10/100/1000 Mbps kompakt - netværksadapter - USB 3.1 Gen 1 - Giga
541 kr.