Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Netværkskort & -adaptere

Netværkskort Startech ST10GSPEXNDP
STARTECH
Netværkskort Startech ST10GSPEXNDP
4.140 kr.
Netværkskort Startech ST4000SPEXI
STARTECH
Netværkskort Startech ST4000SPEXI
4.039 kr.
IDEAL - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - 1310 nm - til SIGNALTEK II FO
Ideal Industries
IDEAL - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - 1310 nm - til SIGNALTEK II FO
3.898 kr. 3.952 kr.
Intel - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO multi-mode - op til 150m - 850nm - til Ethernet Converged Network Adapter X520, XL
Intel
Intel - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO multi-mode - op til 150m - 850nm - til Ethernet Converged Network Adapter X520, XL
3.869 kr.
NETGEAR ProSafe AXM763 - SFP+ transceivermodul - 10GBase-LRM - plug-in modul - op til 260 m (AXM763-10000S)
Netgear
NETGEAR ProSafe AXM763 - SFP+ transceivermodul - 10GBase-LRM - plug-in modul - op til 260 m (AXM763-10000S)
3.858 kr.
Broadcom NetXtreme E-Series P210TP - Netværksadapter - PCIe - 10GBase-T x 2
Broadcom
Broadcom NetXtreme E-Series P210TP - Netværksadapter - PCIe - 10GBase-T x 2
3.765 kr.
MultiMode SFPFibermodul Startech J8177C10PKST         1000Base-T 10 uds
STARTECH
MultiMode SFPFibermodul Startech J8177C10PKST 1000Base-T 10 uds
3.708 kr.
Netværkskort HPE 652497-B21
HP
Netværkskort HPE 652497-B21
3.644,10 kr.
INSYS icom 4G/seriel plug-in-kort Mobilradio 4G/3G/2G 1xRS232 2xdig.in 1xdig.out (10022163)
Insys
INSYS icom 4G/seriel plug-in-kort Mobilradio 4G/3G/2G 1xRS232 2xdig.in 1xdig.out (10022163)
3.633 kr.
Trans 40GbE QSFP + MPO 850nm 150m DDMI
Mellanox
Trans 40GbE QSFP + MPO 850nm 150m DDMI
3.601 kr.
Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2 - Netværksadapter - PCIe 2.0 x8 Low-Profile - 10 Gb Ethernet / FCoE SFP+ x 2
Intel
Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2 - Netværksadapter - PCIe 2.0 x8 Low-Profile - 10 Gb Ethernet / FCoE SFP+ x 2
3.565 kr.
Netværksadapter D-Link DEM-431XT SFP+ 10 GB
D-Link
Netværksadapter D-Link DEM-431XT SFP+ 10 GB
3.553 kr.
Netværkskort Startech PEX10000SFPI         10 Gigabit Ethernet
STARTECH
Netværkskort Startech PEX10000SFPI 10 Gigabit Ethernet
3.482 kr.
MultiMode SFP+Fibermodul Startech SFP10GLRMST 1000 Mbit/s
STARTECH
MultiMode SFP+Fibermodul Startech SFP10GLRMST 1000 Mbit/s
3.429 kr.
ALLNET ALL0140-2SFP+-10G netværkskort indbygget fiber 10000 Mbit/s (ALL0140-2SFP+-10G)
Allnet
ALLNET ALL0140-2SFP+-10G netværkskort indbygget fiber 10000 Mbit/s (ALL0140-2SFP+-10G)
3.427 kr.
Allied Telesis AT-SP10SR, Fiberoptisk, 10300 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm
Allied Telesis
Allied Telesis AT-SP10SR, Fiberoptisk, 10300 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm
3.399 kr.
Netværkskort Startech ST4000PEXPSE
STARTECH
Netværkskort Startech ST4000PEXPSE
3.397 kr.
MultiMode SFPFibermodul Startech GLCSXMM10PST
STARTECH
MultiMode SFPFibermodul Startech GLCSXMM10PST
3.395 kr.
Allied Telesis 100FX Desktop PCI-e Fiber Network Adapter Card w/PCI Express, Fed
Allied Telesis
Allied Telesis 100FX Desktop PCI-e Fiber Network Adapter Card w/PCI Express, Fed
3.393 kr.
Lexmark reservedelscontroller sfp controller, 40X9664
Lexmark
Lexmark reservedelscontroller sfp controller, 40X9664
3.321 kr. 3.379 kr.
Lenovo ThinkPad EM7455 4G mobilt bredbånd - Trådløst mobilmodem - 4G LTE Advanced - PCIe - til ThinkPad A475, L470, L570, P50, P51, P70, P71, T25, T47
Lenovo
Lenovo ThinkPad EM7455 4G mobilt bredbånd - Trådløst mobilmodem - 4G LTE Advanced - PCIe - til ThinkPad A475, L470, L570, P50, P51, P70, P71, T25, T47
3.316 kr.
Siemens 6GK5991-1AF00-8AA0 netværkstransceivermodul (6GK59911AF008AA0)
Siemens
Siemens 6GK5991-1AF00-8AA0 netværkstransceivermodul (6GK59911AF008AA0)
3.314 kr.
MultiMode SFP+Fibermodul Startech AJ717AST
STARTECH
MultiMode SFP+Fibermodul Startech AJ717AST
3.304 kr.
Netværkskort Synology E10G21-F2 10 Gbps
Synology
Netværkskort Synology E10G21-F2 10 Gbps
3.275 kr.
Netværkskort Synology E10G18-T2            10 Gigabit Ethernet
Synology
Netværkskort Synology E10G18-T2 10 Gigabit Ethernet
3.247 kr.
MultiMode SFPFibermodul HPE X120 1G
HP
MultiMode SFPFibermodul HPE X120 1G
3.243 kr.
Broadcom BCM957412A4120AC netværkskort indbygget 10000 Mbit/s (BCM957412A4120AC)
Broadcom
Broadcom BCM957412A4120AC netværkskort indbygget 10000 Mbit/s (BCM957412A4120AC)
3.236 kr.
Lenovo Brocade - SFP+ transceiver modul - 10GBase-SR - plug-in modul (49Y4216)
Lenovo
Lenovo Brocade - SFP+ transceiver modul - 10GBase-SR - plug-in modul (49Y4216)
3.221 kr. 3.251 kr.
MultiMode SFP+Fibermodul Startech JD094BST
STARTECH
MultiMode SFP+Fibermodul Startech JD094BST
3.200 kr.
Alcatel-Lucent - SFP+ transceivermodul - 10GBase-SR - LC - op til 300m - 850nm - til P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS- X45-SUP7L-E/2
Alcatel
Alcatel-Lucent - SFP+ transceivermodul - 10GBase-SR - LC - op til 300m - 850nm - til P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS- X45-SUP7L-E/2
3.188 kr.