Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Netværkskort & -adaptere

Fri fragt
Skylane Optics SFP+ SR transceiver kodet til Enterasys 10GB-SR-SFPP SFP+ SR ENTERASYS 10GB-SR-SFPP (SPP85P30100BAHC)
Skylane Optics
Skylane Optics SFP+ SR transceiver kodet til Enterasys 10GB-SR-SFPP SFP+ SR ENTERASYS 10GB-SR-SFPP (SPP85P30100BAHC)
718 kr.
Fri fragt
-11%
Dexlan Minigbic SFP+ 10 Gigabit 10GbaseSR Multimode 300m tovejs fiberoptisk udvidelsesmodul til 10 Gigabit Ethernet-netværksswitch med SFP+-porte (311
Dexlan
Dexlan Minigbic SFP+ 10 Gigabit 10GbaseSR Multimode 300m tovejs fiberoptisk udvidelsesmodul til 10 Gigabit Ethernet-netværksswitch med SFP+-porte (311
717 kr. 809 kr.
Fri fragt
StarTech.com SFPGLCSXMMST, Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m
STARTECH
StarTech.com SFPGLCSXMMST, Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m
(2)
715 kr.
Netværksadapter Startech US1GC301AUW
STARTECH
Netværksadapter Startech US1GC301AUW
714 kr.
Fri fragt
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m multimode
D-Link
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m multimode
713 kr. 717 kr.
Fri fragt
-8%
PLANET MGB-serien MGB-TLA20 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE - 1000Base-BX - LC single mode - op til 20 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
Planet
PLANET MGB-serien MGB-TLA20 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE - 1000Base-BX - LC single mode - op til 20 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
712 kr. 771 kr.
Fri fragt
KTI Networks SFP-GLM-A-tilstand: Multimode SX. Tilstand: Multimode SX Sfpglm mod ks1080/2000 (SFP-GLM-A)
Kti Networks
KTI Networks SFP-GLM-A-tilstand: Multimode SX. Tilstand: Multimode SX Sfpglm mod ks1080/2000 (SFP-GLM-A)
711 kr.
Fri fragt
Digitus DN-82133 netværksmediekonverter 1000 Mbit/s 1550 nm Multimode, Single-mode Sort
Digitus
Digitus DN-82133 netværksmediekonverter 1000 Mbit/s 1550 nm Multimode, Single-mode Sort
711 kr. 713 kr.
Fri fragt
StarTech.com MASFP1GBSXST, Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m
STARTECH
StarTech.com MASFP1GBSXST, Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m
711 kr.
Fri fragt
DIGITUS - 40GBase direkte forbindelseskabel - QSFP+ til QSFP+ - 2 m - fiberoptisk - IEEE P802.3ba
Digitus
DIGITUS - 40GBase direkte forbindelseskabel - QSFP+ til QSFP+ - 2 m - fiberoptisk - IEEE P802.3ba
710 kr.
MultiMode SFPFibermodul Startech MASFP1GBSXST
STARTECH
MultiMode SFPFibermodul Startech MASFP1GBSXST
710 kr.
Fri fragt
D-Link DGS 712 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - til D-Link
D-Link
D-Link DGS 712 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - til D-Link
709 kr.
-5%
USB-C Gigabit Ethernet adapter med USB-C power pass through
Kanex
USB-C Gigabit Ethernet adapter med USB-C power pass through
709 kr. 748 kr.
-5%
Netværksadapter Startech US1GC301AUW
STARTECH
Netværksadapter Startech US1GC301AUW
709 kr. 748 kr.
Fri fragt
Delock - Netværksadapter - PCIe 3.0 lav profil - 802.11ac, 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.1
DeLOCK
Delock - Netværksadapter - PCIe 3.0 lav profil - 802.11ac, 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.1
708 kr.
Fri fragt
StarTech.com US1GC301AU, Ledningsført, USB, Ethernet, 5000 Mbit/s, Sort
STARTECH
StarTech.com US1GC301AU, Ledningsført, USB, Ethernet, 5000 Mbit/s, Sort
(3)
708 kr.
Fri fragt
Skylane Optics SFP+ SR transceiver kodet til HP - BladeSystem 455883-B21 SFP+ SR HP - BLADESYSTEM 45588 (SPP85P30100B240)
Skylane Optics
Skylane Optics SFP+ SR transceiver kodet til HP - BladeSystem 455883-B21 SFP+ SR HP - BLADESYSTEM 45588 (SPP85P30100B240)
707 kr.
GPON Netværksadapter UBIQUITI UF-LOCO LAN 10/100/1000 2.488 Gbps Sort
Ubiquiti
GPON Netværksadapter UBIQUITI UF-LOCO LAN 10/100/1000 2.488 Gbps Sort
705 kr.
Fri fragt
Microconnect MC-PCIE-INT210 netværkskort fiber 1000 Mbit/s indbygget (AT-2914SX/LC-001)
Microconnect
Microconnect MC-PCIE-INT210 netværkskort fiber 1000 Mbit/s indbygget (AT-2914SX/LC-001)
705 kr.
Fri fragt
PLANET MTB-SR2 Network Transceiver Module Fiberoptisk 10000Mbps SFP+ 1310nm (MTB-SR2)
Planet
PLANET MTB-SR2 Network Transceiver Module Fiberoptisk 10000Mbps SFP+ 1310nm (MTB-SR2)
705 kr.
Fri fragt
StarTech.com 1000Base-TX - Gigabit Transceiver - Copper SFP - RJ45 SFP - MSA kompatibel - 100.0m- Gigabit SFP ModuleMSA kompatibel Gigabit Copper RJ45
STARTECH
StarTech.com 1000Base-TX - Gigabit Transceiver - Copper SFP - RJ45 SFP - MSA kompatibel - 100.0m- Gigabit SFP ModuleMSA kompatibel Gigabit Copper RJ45
704 kr.
Fri fragt
StarTech.com J4858CST, Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m
STARTECH
StarTech.com J4858CST, Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m
703 kr.
Fri fragt
Planet GSD-603F. Switchtype: ikke-administreret. Basic Switching RJ-45 Ethernet-porte type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), kobber Ethernet-kablingste
Planet
Planet GSD-603F. Switchtype: ikke-administreret. Basic Switching RJ-45 Ethernet-porte type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), kobber Ethernet-kablingste
701 kr.
Fri fragt
DeLOCK Adapter USB Type-C han til 2,5 Gigabit LAN - netværksadapter - USB-C 3.1 Gen 1 - 2,5GBase-T - sort (65990)
DeLOCK
DeLOCK Adapter USB Type-C han til 2,5 Gigabit LAN - netværksadapter - USB-C 3.1 Gen 1 - 2,5GBase-T - sort (65990)
699 kr.
Fri fragt
LevelOne SFP-2200 netværkstransceivermodul Fiberoptisk 125 Mbit/s 1310 nm
Levelone
LevelOne SFP-2200 netværkstransceivermodul Fiberoptisk 125 Mbit/s 1310 nm
698 kr.
Fri fragt
StarTech.com Cisco-kompatibel Gigabit SFP Transceiver DDM-modul MM LC - Mini-GBIC op til 550m - SFP (Mini-GBIC) Transceiver-modul - Gigabit Ethernet -
STARTECH
StarTech.com Cisco-kompatibel Gigabit SFP Transceiver DDM-modul MM LC - Mini-GBIC op til 550m - SFP (Mini-GBIC) Transceiver-modul - Gigabit Ethernet -
698 kr.
Fri fragt
-25%
komp. GBIC 3. parts transceivere J9151A-C -, J9151A-C
Atop
komp. GBIC 3. parts transceivere J9151A-C -, J9151A-C
698 kr. 926 kr.
Fri fragt
Netgear AXM763-kompatibel BlueOptics SFP+ BO35J136S4D (AXM763-BO)
Cbo
Netgear AXM763-kompatibel BlueOptics SFP+ BO35J136S4D (AXM763-BO)
697 kr. 701 kr.
Fri fragt
StarTech.com Cisco-kompatibelt Gigabit SFP-transceivermodul MM LC - Mini-GBIC op til 550m - SFP (Mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000
STARTECH
StarTech.com Cisco-kompatibelt Gigabit SFP-transceivermodul MM LC - Mini-GBIC op til 550m - SFP (Mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000
(2)
695 kr.
Fri fragt
DeLOCK - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 Low-Profil - Gigabit Ethernet x 2 (89021)
DeLOCK
DeLOCK - Netværksadapter - PCIe 2.0 x4 Low-Profil - Gigabit Ethernet x 2 (89021)
694 kr.