Tilbage til toppen
Dagens deals

Se alle produkter

MultiMode SFP+Fibermodul Netgear AXM761P10-10000S
MultiMode SFP+Fibermodul Netgear AXM761P10-10000S
MultiMode SFP+Fibermodul Netgear AXM761P10-10000S

1 / 3

MultiMode SFP+Fibermodul Netgear AXM761P10-10000S

21.865 kr.
Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFP+Fibermodul Netgear AXM761P10-10000S til en uovertruffen pris. Rækkevidde: 300 m Dataoverførsel: 1000 Mbit/s Type
Læs mere
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFP+Fibermodul Netgear AXM761P10-10000S til en uovertruffen pris.
  • Rækkevidde: 300 m
  • Dataoverførsel: 1000 Mbit/s
  • Type: Radiotransceiver
  • Forbindelse: SFP+

Identifikation

EAN 0606449087840
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser