Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
MultiMode SFPFibermodul Startech MASFP1GBSXST
MultiMode SFPFibermodul Startech MASFP1GBSXST
MultiMode SFPFibermodul Startech MASFP1GBSXST

1 / 3

MultiMode SFPFibermodul Startech MASFP1GBSXST

710 kr.
Type: Fiberoptik Radiotransceiver Farve: Sølv Længde på bølgen: 850 nm Forbindelser: SFP Hastighed: 1250 Mbit/s Energiforbrug: 1 W Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noge
Læs mere
  • Type:
    • Fiberoptik
    • Radiotransceiver
  • Farve: Sølv
  • Længde på bølgen: 850 nm
  • Forbindelser: SFP
  • Hastighed: 1250 Mbit/s
  • Energiforbrug: 1 W

Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFPFibermodul Startech MASFP1GBSXST til en uovertruffen pris.
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser