Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
MonoMode SFP Fibermodul Trendnet TEG-MGBS10D3

1 / 1

MonoMode SFP Fibermodul Trendnet TEG-MGBS10D3

561 kr.
Rækkevidde: 10 km Længde på bølgen: 1310 nm Forbindelser: SFP Hastighed: 1250 Mbit/s Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MonoMode SFP Fibermodul Trendnet TEG-MGBS1
Læs mere
  • Rækkevidde: 10 km
  • Længde på bølgen: 1310 nm
  • Forbindelser: SFP
  • Hastighed: 1250 Mbit/s

Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MonoMode SFP Fibermodul Trendnet TEG-MGBS10D3 til en uovertruffen pris.
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser