Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig.

Hos os kan alle få en god deal

Trygt ehandel siden 1999

396 Produkter
C2G - Ljudförlängningskabel - mini-telefonstereo 3,5 mm (hane) till mini-telefonstereo 3,5 mm (hona) - 10 m - skärmad - formpressad
C2G - Ljudförlängningskabel - mini-telefonstereo 3,5 mm (hane) till mini-telefonstereo 3,5 mm (hona) - 10 m - skärmad - formpressad

C2G

197 kr.
C2G USB to DB9 Serial Adapter Cable - Seriell adapter - USB - RS-232 - blå
C2G USB to DB9 Serial Adapter Cable - Seriell adapter - USB - RS-232 - blå

C2G

398 kr.
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå

C2G

613 kr.
C2G Cat6a Booted Shielded (STP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 5 m - STP - CAT 6a - formpressad, hakfri, tvinnad - vit
C2G Cat6a Booted Shielded (STP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 5 m - STP - CAT 6a - formpressad, hakfri, tvinnad - vit

C2G

246 kr.
C2G - Ljudkabel - mini-telefonstereo 3,5 mm (hane) till RCA (hane) - 3 m - skärmad - vit - för Apple iPod
C2G - Ljudkabel - mini-telefonstereo 3,5 mm (hane) till RCA (hane) - 3 m - skärmad - vit - för Apple iPod

C2G

242 kr.
C2G Pro-Audio - Ljudkabel - XLR3 (hane) till XLR3 (hona) - 50 cm - SFTP (skärmat folieöverdraget tvinnat par)
C2G Pro-Audio - Ljudkabel - XLR3 (hane) till XLR3 (hona) - 50 cm - SFTP (skärmat folieöverdraget tvinnat par)

C2G

201 kr.
C2G - DVI-kabel - dubbel länk - DVI-D (hane) till DVI-D (hane) - 2 m
C2G - DVI-kabel - dubbel länk - DVI-D (hane) till DVI-D (hane) - 2 m

C2G

253 kr.
C2G In-line Modular Coupler - Kopplingsdon för telefon - RJ-45 (hona) till RJ-45 (hona) - CAT 5e - svart
C2G In-line Modular Coupler - Kopplingsdon för telefon - RJ-45 (hona) till RJ-45 (hona) - CAT 5e - svart

C2G

215 kr.
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå

C2G

338 kr.
C2G TruLink 4-Port HDMI Selector Switch - Video-/ljudomkopplare - 4 x HDMI - skrivbordsmodell
C2G TruLink 4-Port HDMI Selector Switch - Video-/ljudomkopplare - 4 x HDMI - skrivbordsmodell

C2G

1620 kr.
C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Crossover Patch Cable - Övergångskabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 5 m - UTP - CAT 6 - formpressad, hakfri, tvinnad - röd
C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Crossover Patch Cable - Övergångskabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 5 m - UTP - CAT 6 - formpressad, hakfri, tvinnad - röd

C2G

238 kr.
C2G Cat5e RJ45 - RJ45 Snagless Molded 2m
C2G Cat5e RJ45 - RJ45 Snagless Molded 2m

C2G

100 kr.
C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 1.5 m - UTP - CAT 6 - formpressad, hakfri, tvinnad - gul
C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 1.5 m - UTP - CAT 6 - formpressad, hakfri, tvinnad - gul

C2G

102 kr.
C2G USB-C to DisplayPort Adapter Converter - Extern videoadapter - USB 3.1 - DisplayPort - svart
C2G USB-C to DisplayPort Adapter Converter - Extern videoadapter - USB 3.1 - DisplayPort - svart

C2G

642 kr.
C2G USB A Male to Lightning Male Sync and Charging Cable - Lightning-kabel - Lightning (hane) till USB (hane) - 1 m - vit - för Apple iPad/iPhone/iPod (Lightning)
C2G USB A Male to Lightning Male Sync and Charging Cable - Lightning-kabel - Lightning (hane) till USB (hane) - 1 m - vit - för Apple iPad/iPhone/iPod (Lightning)

C2G

314 kr.
C2G USB 3.1 USB-C To VGA Video Adapter - Extern videoadapter - USB 3.1 - D-Sub - vit
C2G USB 3.1 USB-C To VGA Video Adapter - Extern videoadapter - USB 3.1 - D-Sub - vit

C2G

678 kr.
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå

C2G

457 kr.
C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 30 m - UTP - CAT 6 - formpressad, hakfri, tvinnad - blå
C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 30 m - UTP - CAT 6 - formpressad, hakfri, tvinnad - blå

C2G

442 kr.
C2G/Legrand Select High Speed HDMI with Ethernet - HDMI med Ethernet-kabel - HDMI (hane) till HDMI (hane) - 7 m - skärmad - svart
C2G/Legrand Select High Speed HDMI with Ethernet - HDMI med Ethernet-kabel - HDMI (hane) till HDMI (hane) - 7 m - skärmad - svart

C2G

643 kr.
C2G Cat5e Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 3 m - UTP - CAT 5e - formpressad, hakfri, tvinnad - grön
C2G Cat5e Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 3 m - UTP - CAT 5e - formpressad, hakfri, tvinnad - grön

C2G

93 kr.
C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Crossover Patch Cable - Övergångskabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formpressad, hakfri, tvinnad - grå
C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Crossover Patch Cable - Övergångskabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formpressad, hakfri, tvinnad - grå

C2G

179 kr.
C2G HDMI Micro to HDMI Adapter Converter Dongle - HDMI-adapter - HDMI (hona) till mikro-HDMI (hane) - 20.3 cm - dubbelt skärmad - svart
C2G HDMI Micro to HDMI Adapter Converter Dongle - HDMI-adapter - HDMI (hona) till mikro-HDMI (hane) - 20.3 cm - dubbelt skärmad - svart

C2G

247 kr.
C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 2 m - UTP - CAT 6 - formpressad, hakfri, tvinnad - orange
C2G Cat6 Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 2 m - UTP - CAT 6 - formpressad, hakfri, tvinnad - orange

C2G

110 kr.
C2G Cat6 RJ45 - RJ45 5m
C2G Cat6 RJ45 - RJ45 5m

C2G

143 kr.
C2G Cat5e Non-Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 3 m - UTP - CAT 5e - tvinnad, enhetsstart - vit
C2G Cat5e Non-Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 3 m - UTP - CAT 5e - tvinnad, enhetsstart - vit

C2G

98 kr.
C2G Cat6a Booted Shielded (STP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 0.5 m - STP - CAT 6a - formpressad, hakfri, tvinnad - grå
C2G Cat6a Booted Shielded (STP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 0.5 m - STP - CAT 6a - formpressad, hakfri, tvinnad - grå

C2G

115 kr.
C2G Cat5e Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 1.5 m - UTP - CAT 5e - formpressad, hakfri, tvinnad - grå
C2G Cat5e Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 1.5 m - UTP - CAT 5e - formpressad, hakfri, tvinnad - grå

C2G

107 kr.
C2G Cat5e Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 1.5 m - UTP - CAT 5e - formpressad, hakfri, tvinnad - vit
C2G Cat5e Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 1.5 m - UTP - CAT 5e - formpressad, hakfri, tvinnad - vit

C2G

107 kr.
C2G Cat6 RJ45 - RJ45 3m
C2G Cat6 RJ45 - RJ45 3m

C2G

487 kr.
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå

C2G

280 kr.
Produktet er blevet tilføjet til indkøbskurven
product image

Til kassen
Vi har i øjeblikket lukket chatten, men send os gerne mail i stedet for. Vi forsøger at besvare alla henvendelse indenfor 24 timer, og du kontakte os via mail her.