Tilbage til toppen

Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig.

Hos os kan alle få en god deal

Trygt ehandel siden 1999

Repeatere & transceivere

Ubiquiti UAP-XG 10 Gbps, Enterprise AP
Ubiquiti UAP-XG 10 Gbps, Enterprise AP

Ubiquiti

5913 kr.
Ubiquiti UAP-AC-LITE-5 Access Point, AC LITE, 5-P
Ubiquiti UAP-AC-LITE-5 Access Point, AC LITE, 5-P

Ubiquiti

3318 kr.
Ubiquiti Unifi Access Point NanoHD
Ubiquiti Unifi Access Point NanoHD

Ubiquiti

1411 kr.
D-Link DMC-700SC - 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
D-Link DMC-700SC - 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-Link

1269 kr.
Ubiquiti NSM5 5 GHz Nano MIMO, airMAX
Ubiquiti NSM5 5 GHz Nano MIMO, airMAX

Ubiquiti

826 kr.
D-Link N300 Wi-Fi Range Extender, up to 300Mbps, 10/100 Ethernet,white
D-Link N300 Wi-Fi Range Extender, up to 300Mbps, 10/100 Ethernet,white

D-Link

369 kr.
Ubiquiti UniFi AC Pro (5-pack)
Ubiquiti UniFi AC Pro (5-pack)

Ubiquiti

5490 kr.
Ubiquiti UAP-AC-LR-5 Access Point AC Long Range (5-Pack)
Ubiquiti UAP-AC-LR-5 Access Point AC Long Range (5-Pack)

Ubiquiti

3667 kr.
Ubiquiti UAP-AC-SHD Access Point, Wave2 AC
Ubiquiti UAP-AC-SHD Access Point, Wave2 AC

Ubiquiti

3357 kr.
D-Link DEM-410T - SFP+ 10GBASE-T Copper Transceiver
D-Link DEM-410T - SFP+ 10GBASE-T Copper Transceiver

D-Link

3089 kr.
D-Link DEM-QX01Q-SR4 - 40GBase-SR4 QSFP+ Multi-mode Transceiver, 100M/ 150M
D-Link DEM-QX01Q-SR4 - 40GBase-SR4 QSFP+ Multi-mode Transceiver, 100M/ 150M

D-Link

2646 kr.
Ubiquiti PowerBeam AC BE-5AC-GEN2
Ubiquiti PowerBeam AC BE-5AC-GEN2

Ubiquiti

1430 kr.
D-Link DMC-515SC - 10/100  to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter
D-Link DMC-515SC - 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

D-Link

1139 kr.
Ubiquiti PS-5AC 5 GHz PrismStation, 45-antenna
Ubiquiti PS-5AC 5 GHz PrismStation, 45-antenna

Ubiquiti

1116 kr.
D-Link DEM-310GT - 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all
D-Link DEM-310GT - 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all

D-Link

849 kr.
Ubiquiti PBE-M5-400 5 GHz PowerBeam, airMAX
Ubiquiti PBE-M5-400 5 GHz PowerBeam, airMAX

Ubiquiti

796 kr.
Ubiquiti ROCKETM5 5 GHz Rocket MIMO, airMAX
Ubiquiti ROCKETM5 5 GHz Rocket MIMO, airMAX

Ubiquiti

779 kr.
Ubiquiti BULLETM2-HP 2.4 GHz Bullet, airMAX, HP
Ubiquiti BULLETM2-HP 2.4 GHz Bullet, airMAX, HP

Ubiquiti

759 kr.
D-Link DMC-300SC - 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
D-Link DMC-300SC - 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link

699 kr.
D-Link DHP-P601AV - PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit
D-Link DHP-P601AV - PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit

D-Link

688 kr.
D-Link DAP-1620 - AC1300 Wi-Fi Dual Band Range Extender with GB port
D-Link DAP-1620 - AC1300 Wi-Fi Dual Band Range Extender with GB port

D-Link

664 kr.
Linksys RE6700
Linksys RE6700

Linksys

633 kr.
Ubiquiti LOCOM5 5 GHz Loco MIMO, airMAX
Ubiquiti LOCOM5 5 GHz Loco MIMO, airMAX

Ubiquiti

615 kr.
D-Link DAP-1610 - AC1200 Wi-Fi Dual Band Range Extender with FE port
D-Link DAP-1610 - AC1200 Wi-Fi Dual Band Range Extender with FE port

D-Link

449 kr.
D-Link DAP-1325 - N300 Wi-Fi Range Extender
D-Link DAP-1325 - N300 Wi-Fi Range Extender

D-Link

275 kr.
Vi har i øjeblikket lukket chatten, men send os gerne mail i stedet for. Vi forsøger at besvare alla henvendelse indenfor 24 timer, og du kontakte os via mail her.