Tilbage til toppen
Dagens deals

Se alle produkter

MultiMode SFP+Fibermodul Netgear AXM762-10000S
MultiMode SFP+Fibermodul Netgear AXM762-10000S
MultiMode SFP+Fibermodul Netgear AXM762-10000S

1 / 3

MultiMode SFP+Fibermodul Netgear AXM762-10000S

10.442,94 kr.
Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFP+Fibermodul Netgear AXM762-10000S til en uovertruffen pris. Rækkevidde: 10 km Hastighed: 10000 Mbit/s Type: Fi
  • Sendes indenfor 24/48
  • +160.000 referencer
  • Hurtig support hver dag
Læs mere
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFP+Fibermodul Netgear AXM762-10000S til en uovertruffen pris.
  • Rækkevidde: 10 km
  • Hastighed: 10000 Mbit/s
  • Type: Fiberoptik
  • Forbindelser: SFP+

Hurtige fakta

  • Sendes indenfor 24/48
  • +160.000 referencer
  • Hurtig support hver dag

Identifikation

EAN 0606449064124
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser