Tilbage til toppen

Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

MultiMode SFPFibermodul UBIQUITI UF-SM-10G-S-20 10000 Mbit/s 20 uds

1 / 1

MultiMode SFPFibermodul UBIQUITI UF-SM-10G-S-20 10000 Mbit/s 20 uds

21305 kr.
Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFPFibermodul UBIQUITI UF-SM-10G-S-20 10000 Mbit/s 20 uds til en uovertruffen pris. Hastighed: 10000 Mbit/s Farve: Blå
Læs mere
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFPFibermodul UBIQUITI UF-SM-10G-S-20 10000 Mbit/s 20 udstil en uovertruffen pris.
  • Hastighed: 10000 Mbit/s
  • Farve:
    • Blå
    • Rød
    • Aluminium
  • Rækkevidde: 10 km
  • Forbindelser: SFP+
  • Kapacitet: 20 uds
  • Type: Fiberoptik
  • Forbindelse: SFP+
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme