Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
MultiMode SFPFibermodul Startech SFP1GSXEMCST
MultiMode SFPFibermodul Startech SFP1GSXEMCST
MultiMode SFPFibermodul Startech SFP1GSXEMCST
MultiMode SFPFibermodul Startech SFP1GSXEMCST

1 / 4

MultiMode SFPFibermodul Startech SFP1GSXEMCST

662 kr.
Type: Fiberoptik Radiotransceiver Farve: Sølv Hastighed: 1000 Mbit/s Længde på bølgen: 850 nm Forbindelser: SFP Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode
Læs mere
  • Type:
    • Fiberoptik
    • Radiotransceiver
  • Farve: Sølv
  • Hastighed: 1000 Mbit/s
  • Længde på bølgen: 850 nm
  • Forbindelser: SFP

Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFPFibermodul Startech SFP1GSXEMCST til en uovertruffen pris.
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser