Tilbage til toppen
MultiMode SFPFibermodul CISCO QSFP-40G-CSR4=

1 / 1

MultiMode SFPFibermodul CISCO QSFP-40G-CSR4=

29.946,54 kr.
Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFPFibermodul CISCO QSFP-40G-CSR4= til en uovertruffen pris. Type: Fiberoptik Længde på bølgen: 850 nm Dataoverfør
  • Sendes indenfor 24/48
  • +160.000 referencer
  • Hurtig support hver dag
Læs mere
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFPFibermodul CISCO QSFP-40G-CSR4= til en uovertruffen pris.
  • Type: Fiberoptik
  • Længde på bølgen: 850 nm
  • Dataoverførsel: 40000 Mbit/s
  • Rækkevidde: 400 m

Hurtige fakta

  • Sendes indenfor 24/48
  • +160.000 referencer
  • Hurtig support hver dag
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser