Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
MultiMode SFPFibermodul CISCO QSFP-40/100-SRBD=

1 / 1

MultiMode SFPFibermodul CISCO QSFP-40/100-SRBD=

18.870 kr.
Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFPFibermodul CISCO QSFP-40/100-SRBD= til en uovertruffen pris. Hastighed: 100 Gbps 40 Gbit/s
Læs mere
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFPFibermodul CISCO QSFP-40/100-SRBD= til en uovertruffen pris.
  • Hastighed:
    • 100 Gbps
    • 40 Gbit/s
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser