Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
LevelOne SFP-2200 netværkstransceivermodul Fiberoptisk 125 Mbit/s 1310 nm
LevelOne SFP-2200 netværkstransceivermodul Fiberoptisk 125 Mbit/s 1310 nm

1 / 2

LevelOne SFP-2200 netværkstransceivermodul Fiberoptisk 125 Mbit/s 1310 nm

682 kr.
704 kr.
Med duplex LC-stik Overholdelse af hurtig Ethernet-standard Enkelt strømforsyning på 3,3VUnderspænding udskiftelig RoHS og ledningsfri overholdelse Lav EMI med metalhus Industrielt driftstemperaturområde fra -20°C til 85°C Kort info: LevelOne SFP-22
Læs mere
Med duplex LC-stik Overholdelse af hurtig Ethernet-standard Enkelt strømforsyning på 3,3VUnderspænding udskiftelig RoHS og ledningsfri overholdelse Lav EMI med metalhus Industrielt driftstemperaturområde fra -20°C til 85°C

Kort info: LevelOne SFP-2200 - SFP (Mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - LC Multi-Mode - op til 2 km - 1310 nm Group Repeater & Transceiver Producent LevelOne Producent Art. nr. SFP-2200 Model SFP- 2200 /UPC Produktbeskrivelse: LevelOne SFP-2200 - SFP (Mini-GBIC) Transceiver Modul - 100Mb LAN Device Type SFP (Mini-GBIC) Transceiver Modul - LC Multi-Mode Form Factor Plug-in Modul Data Transfer Rate 125 Mbps Optisk bølgelængde 1310 nm Data Link Protocol 100 Mb LAN Maksimalt transmissionsområde 2 km Dimensioner (bredde x dybde x højde) 1,46 cm x 5,66 cm x 1,335 cm Detaljerede detaljer Generelt Enhedstype SFP (mini-GBIC) faktor Plug-in-modul Netværksforbindelsesteknologi Kablet Data Link Protocol 100 Mb LAN Dataoverførselshastighed 125 Mbps Optisk bølgelængde 1310 nm Maksimal transmissionsområde 2 km Funktioner Hot-swappable moduludskiftning Produktcertificeringer IEEE 802.3z Udvidelse/forbindelse Interfaces 1 x netværk - LC multi- LC mode m kvinde
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser