Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
Dexlan Minigbic SFP+ 10 Gigabit 10GbaseSR Multimode 300m tovejs fiberoptisk udvidelsesmodul til 10 Gigabit Ethernet-netværksswitch med SFP+-porte (311

1 / 1

Dexlan Minigbic SFP+ 10 Gigabit 10GbaseSR Multimode 300m tovejs fiberoptisk udvidelsesmodul til 10 Gigabit Ethernet-netværksswitch med SFP+-porte (311

712 kr.
721 kr.
Hovedfunktioner Ydelse SFP Transceiver type Fiberoptik Maksimal dataoverførselshastighed 103125 Mbit/s Interface SFP+ Single-mode fiber (SMF) understøttet Nej Multi-mode fiber (MMF) understøttet Ja Optisk kabelstik LC Maksimal mulig transmissionsafst
Læs mere
Hovedfunktioner Ydelse SFP Transceiver type Fiberoptik Maksimal dataoverførselshastighed 103125 Mbit/s Interface SFP+ Single-mode fiber (SMF) understøttet Nej Multi-mode fiber (MMF) understøttet Ja Optisk kabelstik LC Maksimal mulig transmissionsafstand 300 m Bølgelængde 850 nm Netværk standard IEEE 802.3ae Ethernet-kabel Kabelteknologi 10GBASE-LR Egenskaber Farve på produktet Rustfrit stål Driftsbetingelser Maksimal driftstemperatur 70 °C Vægt og dimensioner Bredde 13,3 mm Dybde 57 mm Højde 8,5 mm
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser