Tilbage til toppen

Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig.

Hos os kan alle få en god deal

Trygt ehandel siden 1999

Produktet er blevet tilføjet til indkøbskurven
product image

DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 20m, orange

Til kassen

Se også

DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 20m, orange

(0)
Skrive en anmeldelse
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 20m, orange
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 20m, orange
486 kr.
Tryg handel

- Handle sikkert på CDON . Læs mere

  • Lagerstatus: Findes i lager
    Forventet leveringstid Expressleverance
    1-3 Arbejdsdage
  • Sælges og sendes af INF Company AB

Overvåg prisen på produktet

  • 90 dages åbent køb
  • Hurtig levering
  • Snabb leverans

DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 20m, orange

Højkvalitets duplexkabel, hvor hver kanal er 2 mm i diameter med LSZH-kappe. Stikkene er UPC-jordede og har keramiske koblingsmuffer.

OM2 har en båndbredde på 500MHz / km med en transmissionshastighed på 10Gb / s op til 82m.

• Maksimalt 0,3 dB indsættelsestab.

• Mere end 35 dB dæmpning af kontaktreflektion.

• OM2 Multimode 850 nm / 1300 nm.

• 2 mm diameter pr. Kanal.

• 50/125 fiberm fiberkerne.

• Klorfri LSZH-jakke.

Beige kontaktovertræk med trækaflastning.

• Ultrafysiske kontakt-jordkontakter.

• Individuelt testet og kvalitetssikret.

• Kompatibel med IEC61753-022-2.

0.0

baseret på 0 anmeldelser

Vise flere anmeldelser (-5)

Vi har i øjeblikket lukket chatten, men send os gerne mail i stedet for. Vi forsøger at besvare alla henvendelse indenfor 24 timer, og du kontakte os via mail her.