Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
Assmann/Digitus MINI GBIC (SFP) MODUL mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) modul, Høj kvalitet og maksimal pålidelighed, 10 Gbps maksimal datah

1 / 1

Assmann/Digitus MINI GBIC (SFP) MODUL mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) modul, Høj kvalitet og maksimal pålidelighed, 10 Gbps maksimal datah

660 kr.
Kort info: DIGITUS DN-81201 - SFP (Mini-GBIC) transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet - LC - op til 10 km - 1310 nm Group Repeater & Transceiver Producent Assmann Producent Art. nr. DN-81201 /UPC 4016032324140 Produktbeskrivelse : DIGITUS DN-81201 -
Læs mere
Kort info: DIGITUS DN-81201 - SFP (Mini-GBIC) transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet - LC - op til 10 km - 1310 nm Group Repeater & Transceiver Producent Assmann Producent Art. nr. DN-81201 /UPC 4016032324140 Produktbeskrivelse : DIGITUS DN-81201 -
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser