Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
ALLNET ALL-MC106-SC-SM 100Mbps 1310nm Single Mode Black Network Media Converter (ALL-MC106-SC-SM)

1 / 1

ALLNET ALL-MC106-SC-SM 100Mbps 1310nm Single Mode Black Network Media Converter (ALL-MC106-SC-SM)

629 kr.

-5%

662 kr.
ALLNET ALL-MC106-SC-SM. Overførselshastighed (maks.): 100 Mbit/s, Netværksstandard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Ethernet-interfacetype: Fast Ethernet. Fiberoptisk stik: SC, Forbindelsesteknologi: Kablet. Maksimal rækkevidde: 20000 m, Bølgel
Læs mere
ALLNET ALL-MC106-SC-SM. Overførselshastighed (maks.): 100 Mbit/s, Netværksstandard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Ethernet-interfacetype: Fast Ethernet. Fiberoptisk stik: SC, Forbindelsesteknologi: Kablet. Maksimal rækkevidde: 20000 m, Bølgelængde: 1310 nm, Trådmod… ALLNET ALL-MC106-SC-SM 100Mbit/s 1310nm Single-mode sort netværksmediekonverter ALLNET ALL-MC106-SC-SM. Overførselshastighed (maks.): 100 Mbit/s, Netværksstandard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Ethernet-interfacetype: Fast Ethernet. Fiberoptisk stik: SC, Forbindelsesteknologi: Kablet. Maksimal rækkevidde: 20000 m, Bølgelængde: 1310 nm, Trådtilstandsstruktur: Single-mode. LED-indikatorer: Link, Strøm, Hastighed, Farve på produkt: Sort. Strømforbrug (maks.): 2,5 W
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser