Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig.

Hos os kan alle få en god deal

Trygt ehandel siden 1999

Produktet er blevet tilføjet til indkøbskurven
product image

C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 3 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå

Til kassen

Se også

C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 3 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå

(0)
Skrive en anmeldelse
C2G
C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 3 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 3 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 3 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 3 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
259 kr.
Tryg handel

- Handle sikkert på CDON . Læs mere

  • Forventet leveringstid
    1-4 Arbejdsdage
  • Sælges og sendes af CDON

0.0

baseret på 0 anmeldelser

Vise flere anmeldelser (-5)

Om du mistænker at en pris er forkert ændret inden eller under Black Friday kampagnen må du meget gerne være vores Prishelt , og rapportere dette til os her.
Vi har i øjeblikket lukket chatten, men send os gerne mail i stedet for. Vi forsøger at besvare alla henvendelse indenfor 24 timer, og du kontakte os via mail her.