Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Digitus DA-70434 2,5 harddisk-monteringsramme
Digitus
Digitus DA-70434 2,5 harddisk-monteringsramme
79 kr.
-5%
Rack kabinet Digitus DN-19 24U-I-6/6-1
Digitus
Rack kabinet Digitus DN-19 24U-I-6/6-1
10.241 kr. 10.735 kr.
Skab Digitus DN-45000
Digitus
Skab Digitus DN-45000
9.269 kr.
Rack kabinet Digitus Bærbar oplader (30 Anordninger)
Digitus
Rack kabinet Digitus Bærbar oplader (30 Anordninger)
9.038 kr.
Fri fragt
Digitus DS-51000 netværkskort & adapter Internt Ethernet 1000 Mbit/s
Digitus
Digitus DS-51000 netværkskort & adapter Internt Ethernet 1000 Mbit/s
4.089 kr.
Fri fragt
Digitus DN-651106 netværksswitch Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort
Digitus
Digitus DN-651106 netværksswitch Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort
3.864 kr.
Fri fragt
Planet GSD-1002VHP netværksswitch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort 1U Power over Ethernet (PoE)
Digitus
Planet GSD-1002VHP netværksswitch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort 1U Power over Ethernet (PoE)
3.736 kr. 3.787 kr.
Fri fragt
DIGITUS DS-55129 - Sender og modtager - Video/lyd/infrarød/USB/seriel/netværksforlænger - RS-232, USB 2.0, HDMI - op til 100 m
Digitus
DIGITUS DS-55129 - Sender og modtager - Video/lyd/infrarød/USB/seriel/netværksforlænger - RS-232, USB 2.0, HDMI - op til 100 m
3.512 kr.
Fri fragt
DIGITUS Ladebordsskab 10 ladebaser sort 345x360x370mm inkl. USB blæser (DN-45001)
Digitus
DIGITUS Ladebordsskab 10 ladebaser sort 345x360x370mm inkl. USB blæser (DN-45001)
3.394 kr.
Fri fragt
Digitus Elektrisk højdejusterbar - variabel stå-/siddebordsfod (DA-90387)
Digitus
Digitus Elektrisk højdejusterbar - variabel stå-/siddebordsfod (DA-90387)
3.346 kr.
Fri fragt
DIGITUS - Bulkkabel - 500 m - UTP - CAT 6 - Solid, halogenfri - Violet
Digitus
DIGITUS - Bulkkabel - 500 m - UTP - CAT 6 - Solid, halogenfri - Violet
3.014 kr.
Fri fragt
DIGITUS - Video Wall Controller - HDMI - HDMI - HDMI - 4 x HDMI - Sort
Digitus
DIGITUS - Video Wall Controller - HDMI - HDMI - HDMI - 4 x HDMI - Sort
2.814 kr. 2.933 kr.
Fri fragt
DIGITUS 4K HDMI Matrix Switch 4x4 - video/audio switch - rackmonterbar
Digitus
DIGITUS 4K HDMI Matrix Switch 4x4 - video/audio switch - rackmonterbar
2.791 kr.
Fri fragt
DIGITUS Professional DS-72214 - KVM-switch - 16 x KVM-porte - rackmonterbar (DS-72214)
Digitus
DIGITUS Professional DS-72214 - KVM-switch - 16 x KVM-porte - rackmonterbar (DS-72214)
2.763 kr.
Fri fragt
Digitus DS-55124 audio/video forlænger AV-sender & modtager Sort
Digitus
Digitus DS-55124 audio/video forlænger AV-sender & modtager Sort
2.758 kr.
Fri fragt
Digitus DK-1741-VH-D-1 - Cat 6 UTP kabel - Uden stik - 100 m - Orange
Digitus
Digitus DK-1741-VH-D-1 - Cat 6 UTP kabel - Uden stik - 100 m - Orange
2.595 kr.
Fri fragt
DIGITUS Professional DS-23300-2 - KVM-switch - 16 x KVM-porte - 1 lokal bruger - rackmonterbar
Digitus
DIGITUS Professional DS-23300-2 - KVM-switch - 16 x KVM-porte - 1 lokal bruger - rackmonterbar
2.576 kr. 2.658 kr.
Fri fragt
DIGITUS Professional DS-55126 HDMI fiberoptisk forlængersæt - video/lyd/infrarød sender - HDMI - op til 20 km
Digitus
DIGITUS Professional DS-55126 HDMI fiberoptisk forlængersæt - video/lyd/infrarød sender - HDMI - op til 20 km
2.554 kr.
Fri fragt
DIGITUS DN-95140 - Switch - uadministreret - 6 x 10/100/1000 (PoE++) + 2 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (Uplink) - Desktop, rack-monterbar, vægmonter
Digitus
DIGITUS DN-95140 - Switch - uadministreret - 6 x 10/100/1000 (PoE++) + 2 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (Uplink) - Desktop, rack-monterbar, vægmonter
2.441 kr.
Fri fragt
Digitus 4x4 HDMI Matrix Switch - 4K/60Hz - 3840 x 2160 pixels - 18 Gbit/s - 3840 x 2160 pixels - 1.4/2.2 - sort - metal (DS-55511)
Digitus
Digitus 4x4 HDMI Matrix Switch - 4K/60Hz - 3840 x 2160 pixels - 18 Gbit/s - 3840 x 2160 pixels - 1.4/2.2 - sort - metal (DS-55511)
2.411 kr.
Fri fragt
-5%
ASSMANN Elektronisk DK-1623-A-VH-305 netværkskabel
Digitus
ASSMANN Elektronisk DK-1623-A-VH-305 netværkskabel
2.353 kr. 2.486 kr.
Fri fragt
DIGITUS Professional DS-55502 4K HDMI KVM Extender Sæt - KVM/Audio Extender - HDBaseT - USB - op til 70 m
Digitus
DIGITUS Professional DS-55502 4K HDMI KVM Extender Sæt - KVM/Audio Extender - HDBaseT - USB - op til 70 m
2.322 kr.
Fri fragt
DIGITUS Professional - Patch-kabel - MPO Multi Mode (W) til MPO Multi Mode (W) - 30 m - Fiberoptik - 50/125 mikron - OM3 - Aquamarine
Digitus
DIGITUS Professional - Patch-kabel - MPO Multi Mode (W) til MPO Multi Mode (W) - 30 m - Fiberoptik - 50/125 mikron - OM3 - Aquamarine
2.298 kr. 2.339 kr.
Fri fragt
DIGITUS DS-55319 - Sender og modtager - Trådløs video-/lydudvidelse - 802.11ac - op til 50 m
Digitus
DIGITUS DS-55319 - Sender og modtager - Trådløs video-/lydudvidelse - 802.11ac - op til 50 m
2.292 kr.
Digitus DS-55124 1 porte HDMI Extender Set Extender via netværkskabel, Metalkabinet, Ultra HD-kompatibel, med fjernbetj
Digitus
Digitus DS-55124 1 porte HDMI Extender Set Extender via netværkskabel, Metalkabinet, Ultra HD-kompatibel, med fjernbetj
2.290 kr.
Fri fragt
DIGITUS Professional DS-23200-2 - KVM-switch - 8 x KVM-porte - 1 lokal bruger - rackmonterbar
Digitus
DIGITUS Professional DS-23200-2 - KVM-switch - 8 x KVM-porte - 1 lokal bruger - rackmonterbar
2.214 kr.
Fri fragt
-20%
Digitus DA-90391 kontor- og computerstol polstret sæde (DA-90391)
Digitus
Digitus DA-90391 kontor- og computerstol polstret sæde (DA-90391)
2.172 kr. 2.723 kr.
Fri fragt
Assmann/Digitus fiberoptisk patchkabel, E2000-E2000, 25m fiberoptisk patchkabel, E2000 (APC) til E2000 (APC), DIAMOND, singlemode 09/125 µ, duplex,, l
Digitus
Assmann/Digitus fiberoptisk patchkabel, E2000-E2000, 25m fiberoptisk patchkabel, E2000 (APC) til E2000 (APC), DIAMOND, singlemode 09/125 µ, duplex,, l
2.103 kr.
Fri fragt
Fast Ethernet PoE + VDSL Extender Set - Op til 500 m rækkevidde, Digitus® [DN-82060] (DN-82060)
Digitus
Fast Ethernet PoE + VDSL Extender Set - Op til 500 m rækkevidde, Digitus® [DN-82060] (DN-82060)
2.094 kr.
Fri fragt
DIGITUS DN-80230 - Switch - uadministreret - 8 x 10/100/1000/2.5G - Desktop, vægmonterbar
Digitus
DIGITUS DN-80230 - Switch - uadministreret - 8 x 10/100/1000/2.5G - Desktop, vægmonterbar
2.086 kr.