Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Fri fragt
Alcatel-Lucent - antenne - 8 dBi - til Tiptel DECT-Z 4080 håndsæt (3BN67185AA)
Alcatel
Alcatel-Lucent - antenne - 8 dBi - til Tiptel DECT-Z 4080 håndsæt (3BN67185AA)
4.777 kr.
Fri fragt
Alcatel 3EH73005AC Digital Interface Uai 8
Alcatel
Alcatel 3EH73005AC Digital Interface Uai 8
3.867 kr.
Fri fragt
Alcatel-Lucent - Strømforsyning redundant / hot-plug (plug-in-modul) - AC 90-136/180-264 V - 150 Watt - Europa - til OmniSwitch 6860E-P48, 6860E-U28 (
Alcatel
Alcatel-Lucent - Strømforsyning redundant / hot-plug (plug-in-modul) - AC 90-136/180-264 V - 150 Watt - Europa - til OmniSwitch 6860E-P48, 6860E-U28 (
3.843 kr.
Fri fragt
Alcatel-Lucent - Netværksstablingsmodul - 10 GigE - 2 porte - til OmniSwitch 6450-P24, 6450-P48, 6450-U24 (OS6450-XNI-U2)
Alcatel
Alcatel-Lucent - Netværksstablingsmodul - 10 GigE - 2 porte - til OmniSwitch 6450-P24, 6450-P48, 6450-U24 (OS6450-XNI-U2)
3.808 kr.
Fri fragt
Alcatel OmniSwitch 6350-10 - switch - L3 - administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - rackmonterbar (OS6350-10-EU)
Alcatel
Alcatel OmniSwitch 6350-10 - switch - L3 - administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - rackmonterbar (OS6350-10-EU)
3.216 kr.
Fri fragt
Alcatel-Lucent 8158s WLAN - Trådløs digital telefon - DECT / IEEE 802.11a/b/g/n (Wi-Fi) - SIP - Sort (3BN78421AA)
Alcatel
Alcatel-Lucent 8158s WLAN - Trådløs digital telefon - DECT / IEEE 802.11a/b/g/n (Wi-Fi) - SIP - Sort (3BN78421AA)
3.166 kr.
Fri fragt
Alcatel-Lucent PowerCPU EE - kontrolprocessor (3EH04028AA)
Alcatel
Alcatel-Lucent PowerCPU EE - kontrolprocessor (3EH04028AA)
3.094 kr.
Läsplatta Alcatel 3T 10,1" Quad Core 2 GB RAM 16 GB
Alcatel
Läsplatta Alcatel 3T 10,1" Quad Core 2 GB RAM 16 GB
2.974,90 kr.
Fri fragt
ALCATEL-LUCENT ISDN blandet kort / 2 T0 + 4 UAI + 4 SLI (3EH73096AD)
Alcatel
ALCATEL-LUCENT ISDN blandet kort / 2 T0 + 4 UAI + 4 SLI (3EH73096AD)
2.969 kr.
Fri fragt
-9%
ALCATEL-LUCENT OS6860 20 Gigabit direkte tilsluttet stabling kobberkabel 1m, QSFP+) (OS6860-CBL-100)
Alcatel
ALCATEL-LUCENT OS6860 20 Gigabit direkte tilsluttet stabling kobberkabel 1m, QSFP+) (OS6860-CBL-100)
2.969 kr. 3.268 kr.
Fri fragt
Alcatel-Lucent - SFP+ transceivermodul - 10GBase-SR - LC - op til 300m - 850nm - til P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS- X45-SUP7L-E/2
Alcatel
Alcatel-Lucent - SFP+ transceivermodul - 10GBase-SR - LC - op til 300m - 850nm - til P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS- X45-SUP7L-E/2
2.889 kr. 2.929 kr.
Fri fragt
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221 - Trådløs basestation - 802.11ac Wave 2 - 802.11a/b/g/n/ac Wave 2 - dual band (OAW-AP1221-RW)
Alcatel
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1221 - Trådløs basestation - 802.11ac Wave 2 - 802.11a/b/g/n/ac Wave 2 - dual band (OAW-AP1221-RW)
2.645 kr. 2.685 kr.
Fri fragt
-22%
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1222 - Trådløs basestation - 802.11ac Wave 2 - 802.11a/b/g/n/ac Wave 2 - dual band (OAW-AP1222-RW)
Alcatel
Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1222 - Trådløs basestation - 802.11ac Wave 2 - 802.11a/b/g/n/ac Wave 2 - dual band (OAW-AP1222-RW)
2.598 kr. 3.345 kr.
Läsplatta Alcatel 8092 10.1" QUAD CORE 2 GB RAM 32 GB Svart
Alcatel
Läsplatta Alcatel 8092 10.1" QUAD CORE 2 GB RAM 32 GB Svart
2.549,90 kr.
Smartphone Alcatel 3-5053D 5,9" Octa Core 3 GB RAM 32 GB
Alcatel
Smartphone Alcatel 3-5053D 5,9" Octa Core 3 GB RAM 32 GB
2.549,90 kr.
Smartphone Alcatel 1SE 6,22" Octa Core 3 GB 64 GB 4000 mAh
Alcatel
Smartphone Alcatel 1SE 6,22" Octa Core 3 GB 64 GB 4000 mAh
2.549,90 kr.
Mobiltelefon Alcatel Pop 3 5.5" 4G 8 GB Quad Core
Alcatel
Mobiltelefon Alcatel Pop 3 5.5" 4G 8 GB Quad Core
2.549,90 kr.
Babymonitor Alcatel Baby Link 710 2,8" LCD PURESOUND Vit
Alcatel
Babymonitor Alcatel Baby Link 710 2,8" LCD PURESOUND Vit
2.549,90 kr.
Fri fragt
Alcatel Conference 1500 - DECT telefon - Telefonsvarer og nummervisning - Sort
Alcatel
Alcatel Conference 1500 - DECT telefon - Telefonsvarer og nummervisning - Sort
2.126 kr. 2.184 kr.
Fri fragt
Alcatel-Lucent 8244 - Trådløs digital telefon - med Bluetooth-interface - IP-DECT\GAP - blå
Alcatel
Alcatel-Lucent 8244 - Trådløs digital telefon - med Bluetooth-interface - IP-DECT\GAP - blå
2.063 kr.
Fri fragt
-11%
Alcatel-Lucent 10 Gigabit direkte tilsluttet kobberkabel - netværkskabel - SFP+ - SFP+ - 7 m (SFP-10G-C7M)
Alcatel
Alcatel-Lucent 10 Gigabit direkte tilsluttet kobberkabel - netværkskabel - SFP+ - SFP+ - 7 m (SFP-10G-C7M)
2.058 kr. 2.317 kr.
Fri fragt
Alcatel-Lucent - USB-batterioplader - 3 udgangsporte (3BN67368AA)
Alcatel
Alcatel-Lucent - USB-batterioplader - 3 udgangsporte (3BN67368AA)
2.009 kr.
Fri fragt
Alcatel Lucent SFP -GIG-LX transceiver modul metallisk
Alcatel
Alcatel Lucent SFP -GIG-LX transceiver modul metallisk
1.938 kr. 1.955 kr.
Fri fragt
Alcatel-Lucent 8318 - Enkelt SIP DECT-base + 1 x 8212 DECT-håndsæt (3BN07006AA)
Alcatel
Alcatel-Lucent 8318 - Enkelt SIP DECT-base + 1 x 8212 DECT-håndsæt (3BN07006AA)
1.931 kr.
Fri fragt
Alcatel-Lucent Premium DeskPhones s Series 8068s - Cloud Edition - VoIP-telefon - med Bluetooth-interface - SIP - moon grey (3MG27204CE)
Alcatel
Alcatel-Lucent Premium DeskPhones s Series 8068s - Cloud Edition - VoIP-telefon - med Bluetooth-interface - SIP - moon grey (3MG27204CE)
1.864 kr.
Fri fragt
-8%
Alcatel-Lucent Enterprise OAW-AP1201-RW AP1201 WLAN-adgangspunkt 1,3 GBit/s 2,4GHz, 5GHz
Alcatel
Alcatel-Lucent Enterprise OAW-AP1201-RW AP1201 WLAN-adgangspunkt 1,3 GBit/s 2,4GHz, 5GHz
1.844 kr. 2.004 kr.
Fri fragt
Alcatel-Lucent 8254 DECT - Trådløs digital telefon - IP-DECT\GAP - Blå
Alcatel
Alcatel-Lucent 8254 DECT - Trådløs digital telefon - IP-DECT\GAP - Blå
1.843 kr.
Babymonitor Alcatel Baby Link 710 2,8" LCD PURESOUND Vit
Alcatel
Babymonitor Alcatel Baby Link 710 2,8" LCD PURESOUND Vit
1.823 kr.
Smartphone Alcatel 1SE 2020 6,22" Octa Core 3 GB RAM 32 GB
Alcatel
Smartphone Alcatel 1SE 2020 6,22" Octa Core 3 GB RAM 32 GB
1.699,90 kr.
Läsplatta Alcatel 1T 10" Mediatek MT8321 1 GB RAM 16 GB
Alcatel
Läsplatta Alcatel 1T 10" Mediatek MT8321 1 GB RAM 16 GB
1.699,90 kr.