Tilbage til toppen
Dagens deals

Se alle produkter

MultiMode SFP+Fibermodul CISCO QSFP-40G-LR4-RF

1 / 1

MultiMode SFP+Fibermodul CISCO QSFP-40G-LR4-RF

104.447 kr.
Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFP+Fibermodul CISCO QSFP-40G-LR4-RF til en uovertruffen pris. Type: Fiberoptik Rækkevidde: 10 km Længde på bølgen: 1310
Læs mere
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFP+Fibermodul CISCO QSFP-40G-LR4-RFtil en uovertruffen pris.
  • Type: Fiberoptik
  • Rækkevidde: 10 km
  • Længde på bølgen: 1310 nm
  • Dataoverførsel: 40000 Mbit/s
  • Volt: 240 V
  • Arbejdsområde med fugt: 10 % - 80 %
  • Kompatibel: Hot-Plug
  • Ca. temperatur: -40º / 85º
  • Arbejdsområde med temperatur: 0º / 70º

Identifikation

EAN 0882658786167
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser