Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
ProXtend SFP BX-U LC 20KM Tovejs Gigabit Et Network Transceiver Modul Fiberoptisk 1250 Mbps (PX-SFPBXU00-20000-CI1)

1 / 1

ProXtend SFP BX-U LC 20KM Tovejs Gigabit Et Network Transceiver Modul Fiberoptisk 1250 Mbps (PX-SFPBXU00-20000-CI1)

593 kr.
Hovedfunktioner Ydeevne SFP transceiver type Fiberoptik Maksimal dataoverførselshastighed 1250 Mbit/s Interface SFP Single-mode fiber (SMF) understøttet Ja Multi-mode fiber (MMF) understøttet Nej Optisk kabelstik LC SFP transceiver standard BX-U Maks
Læs mere
Hovedfunktioner Ydeevne SFP transceiver type Fiberoptik Maksimal dataoverførselshastighed 1250 Mbit/s Interface SFP Single-mode fiber (SMF) understøttet Ja Multi-mode fiber (MMF) understøttet Nej Optisk kabelstik LC SFP transceiver standard BX-U Maksimal mulig transmissionsafstand 20000 m Tx-bølgelængde (maks.) 1310 nm Rx-bølgelængde (maks.) 1490 nm Funktioner Mærkekompatibilitet Cisco-kompatible produkter GLC-BX-U
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser