Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
PLANET MGB-serien MGB-TLA20 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE - 1000Base-BX - LC single mode - op til 20 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm

1 / 1

PLANET MGB-serien MGB-TLA20 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE - 1000Base-BX - LC single mode - op til 20 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm

715 kr.
Planet MGB-TLA20. SFP transceiver type: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Forbindelsestype: SFP
Planet MGB-TLA20. SFP transceiver type: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Forbindelsestype: SFP
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser