Tilbage til toppen

Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig.

Hos os kan alle få en god deal

Trygt ehandel siden 1999

Cisco Catalyst 2960X-24TS-L
Cisco Catalyst 2960X-24TS-L

Cisco

7089 kr.
Cisco SG110-24HP
Cisco SG110-24HP

Cisco

3430 kr.
Cisco Small Business SG350-20 - Switch - L3 - Administrerad - 16 x 10/100/1000 + 2 x kombinations-Gigabit SFP + 2 x Gigabit SFP - rackmonterbar
Cisco Small Business SG350-20 - Switch - L3 - Administrerad - 16 x 10/100/1000 + 2 x kombinations-Gigabit SFP + 2 x Gigabit SFP - rackmonterbar

Cisco

1796 kr.
Cisco Small Business - WAP150 Accesspunkt - 802.11b/g/n/ac - Dual Band
Cisco Small Business - WAP150 Accesspunkt - 802.11b/g/n/ac - Dual Band

Cisco

1480 kr.
Cisco Aironet 1532E - Trådlös åtkomstpunkt - Wi-Fi - Dubbelt band
Cisco Aironet 1532E - Trådlös åtkomstpunkt - Wi-Fi - Dubbelt band

Cisco

10881 kr.
Cisco Catalyst 2960X-24PS-L
Cisco Catalyst 2960X-24PS-L

Cisco

10167 kr.
Cisco Meraki Cloud Managed MS220-48FP - Switch - Administrerad - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP - rackmonterbar - PoE+ (740 W)
Cisco Meraki Cloud Managed MS220-48FP - Switch - Administrerad - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP - rackmonterbar - PoE+ (740 W)

Cisco

68001 kr.
WS-C2960S-24TS-S
WS-C2960S-24TS-S

Cisco

10498 kr.
Cisco Small Business SF500-48P - Switch - Administrerad - 48 x 10/100 (PoE) + 2 x kombinations-Gigabit SFP + 2 x SFP - rackmonterbar - PoE
Cisco Small Business SF500-48P - Switch - Administrerad - 48 x 10/100 (PoE) + 2 x kombinations-Gigabit SFP + 2 x SFP - rackmonterbar - PoE

Cisco

10937 kr.
Cisco Catalyst 2960X-24TD-L
Cisco Catalyst 2960X-24TD-L

Cisco

12226 kr.
Cisco Catalyst 3850-12S-E - Switch - L3 - Administrerad - 12 x Gigabit SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar
Cisco Catalyst 3850-12S-E - Switch - L3 - Administrerad - 12 x Gigabit SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar

Cisco

160749 kr.
Cisco 5520 Wireless Controller - Enhet för nätverksadministration - 50 åtkomstpunkter - 10 GigE - 1U - kan monteras i rack
Cisco 5520 Wireless Controller - Enhet för nätverksadministration - 50 åtkomstpunkter - 10 GigE - 1U - kan monteras i rack

Cisco

341093 kr.
Cisco Catalyst 2960X-48LPS-L
Cisco Catalyst 2960X-48LPS-L

Cisco

42015 kr.
Cisco Catalyst 3650-24PS-L - Switch - Administrerad - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar - PoE+ (390 W)
Cisco Catalyst 3650-24PS-L - Switch - Administrerad - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar - PoE+ (390 W)

Cisco

31182 kr.
Cisco Catalyst 2960XR-48FPS-I - Switch - L3 - Administrerad - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar - PoE+ (740 W)
Cisco Catalyst 2960XR-48FPS-I - Switch - L3 - Administrerad - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar - PoE+ (740 W)

Cisco

85729 kr.
Cisco Catalyst 3650-48PS-L - Switch - Administrerad - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar - PoE+ (390 W)
Cisco Catalyst 3650-48PS-L - Switch - Administrerad - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar - PoE+ (390 W)

Cisco

54030 kr.
Cisco Redundant Power System 2300 - Nätaggregat - redundant (kan monteras i rack) - 1U - för Cisco 28XX, 28XX V3PN, 3825, 3825 V3PN, Catalyst 29XX, 35XX, 3750, Catalyst Express 500
Cisco Redundant Power System 2300 - Nätaggregat - redundant (kan monteras i rack) - 1U - för Cisco 28XX, 28XX V3PN, 3825, 3825 V3PN, Catalyst 29XX, 35XX, 3750, Catalyst Express 500

Cisco

8926 kr.
Cisco 2504 Wireless Controller
Cisco 2504 Wireless Controller

Cisco

5831 kr.
Cisco 887 VDSL/ADSL over POTS Multi-mode Router - Router - DSL-modem - 4-ports-switch - WAN-portar: 2
Cisco 887 VDSL/ADSL over POTS Multi-mode Router - Router - DSL-modem - 4-ports-switch - WAN-portar: 2

Cisco

5438 kr.
Cisco Small Business SG350X-24 - Switch - Administrerad - 24 x 1000Base-T + 2 x kombo 10 Gigabit SFP+ + 2 x SFP+ - rackmonterbar
Cisco Small Business SG350X-24 - Switch - Administrerad - 24 x 1000Base-T + 2 x kombo 10 Gigabit SFP+ + 2 x SFP+ - rackmonterbar

Cisco

4354 kr.
Cisco Small Business SG300-20
Cisco Small Business SG300-20

Cisco

3979 kr.
Cisco SF300-24PP
Cisco SF300-24PP

Cisco

3847 kr.
Cisco Small Business RV325
Cisco Small Business RV325

Cisco

3545 kr.
RV320 VPN ROUTER PERP WITH WEB FILTERING IN
RV320 VPN ROUTER PERP WITH WEB FILTERING IN

Cisco

2881 kr.
Cisco WAP371
Cisco WAP371

Cisco

2523 kr.
Cisco Small Business RV320
Cisco Small Business RV320

Cisco

2515 kr.
Cisco SG110-24
Cisco SG110-24

Cisco

2260 kr.
Cisco 250 Series SG250-10P - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombinations-Gigabit SFP - skrivbordsmodell - PoE+ (62 W)
Cisco 250 Series SG250-10P - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombinations-Gigabit SFP - skrivbordsmodell - PoE+ (62 W)

Cisco

2042 kr.
Cisco Small Business Rv042 VPN
Cisco Small Business Rv042 VPN

Cisco

1970 kr.
Cisco SG110-16
Cisco SG110-16

Cisco

1929 kr.
Produktet er blevet tilføjet til indkøbskurven
product image

Til kassen
Vi har i øjeblikket lukket chatten, men send os gerne mail i stedet for. Vi forsøger at besvare alla henvendelse indenfor 24 timer, og du kontakte os via mail her.