Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
MultiMode SFPFibermodul Trendnet TI-MGBSX

1 / 1

MultiMode SFPFibermodul Trendnet TI-MGBSX

592 kr.
Type: Fiberoptik Farve: Grå Længde på bølgen: 850 nm Forbindelser: RJ-45 x 1 SFP Hastighed: 1250 Mbit/s Energiforbrug: 1 W Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så kø
Læs mere
  • Type: Fiberoptik
  • Farve: Grå
  • Længde på bølgen: 850 nm
  • Forbindelser:
    • RJ-45 x 1
    • SFP
  • Hastighed: 1250 Mbit/s
  • Energiforbrug: 1 W

Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MultiMode SFPFibermodul Trendnet TI-MGBSX til en uovertruffen pris.
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser