Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
MonoMode SFP Fibermodul TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps

1 / 1

MonoMode SFP Fibermodul TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps

544 kr.
Hvis du er vild med IT og elektronik  og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MonoMode SFP Fibermodul TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps  til en uovertruffen pris. Hastighed: 1.25 Gbps Længde på bølgen: 1550nm Tx/13
Læs mere
Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MonoMode SFP Fibermodul TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps til en uovertruffen pris.
  • Hastighed: 1.25 Gbps
  • Længde på bølgen: 1550nm Tx/1310nm Rx
  • Rækkevidde: 10 km
  • Strømforsyning: Elektrisk netværk
  • Volt: 3,3V
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser