Tilbage til toppen
MonoMode SFP Fibermodul CISCO GLC-LX-SM-RGD=
MonoMode SFP Fibermodul CISCO GLC-LX-SM-RGD=

1 / 2

MonoMode SFP Fibermodul CISCO GLC-LX-SM-RGD=

11.003,54 kr.
Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MonoMode SFP Fibermodul CISCO GLC-LX-SM-RGD= til en uovertruffen pris. Rækkevidde: 10 km Hastighed: 1000 Mbit/s Længde på bø
  • Sendes indenfor 24/48
  • +160.000 referencer
  • Hurtig support hver dag
Læs mere
Hvis du er vild med IT og elektronikog kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb MonoMode SFP Fibermodul CISCO GLC-LX-SM-RGD= til en uovertruffen pris.
  • Rækkevidde: 10 km
  • Hastighed: 1000 Mbit/s
  • Længde på bølgen: 1310 nm
  • Ca. temperatur: -40º / 85º

Hurtige fakta

  • Sendes indenfor 24/48
  • +160.000 referencer
  • Hurtig support hver dag
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser