Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
MicroOptics MO-CDLB456096-001 Network Transceiver Module Fiberoptisk 10000Mbps SFP+ 850nm (MO-CDLB456096-001)

1 / 1

MicroOptics MO-CDLB456096-001 Network Transceiver Module Fiberoptisk 10000Mbps SFP+ 850nm (MO-CDLB456096-001)

660 kr.
Hovedfunktioner Ydelse SFP Transceiver type Fiberoptik Maksimal dataoverførselshastighed 10000 Mbit/s Interface SFP+ Single-mode fiber (SMF) understøttet Nej Multi-mode fiber (MMF) understøttet Ja Maksimal mulig transmissionsafstand 300 m Bølgelængde
Læs mere
Hovedfunktioner Ydelse SFP Transceiver type Fiberoptik Maksimal dataoverførselshastighed 10000 Mbit/s Interface SFP+ Single-mode fiber (SMF) understøttet Nej Multi-mode fiber (MMF) understøttet Ja Maksimal mulig transmissionsafstand 300 m Bølgelængde 850 nm Funktioner Plug & Play Ja Nem installation Ja Oprindelsesland Kina Mærkekompatibilitet HP-kompatible produkter HPE-klingesystem 456096-001 Certificering MSA Driftsbetingelser Minimum driftstemperatur 45 °C Maksimal driftstemperatur 75 °C Driftstemperaturområde 45 - 75 °C Opbevaringstemperaturområde 40 - 85 °C Opbevaringsfugtighed 10 - 85 % vægt og dimensioner bredde 107 mm dybde 66 mm højde 23 mm vægt 30 g
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser