Tilbage til toppen

Nordens ledende markedsplads

Leveringer nær dig

Hos os kan alle få en god deal

Tryg ehandel siden 1999

Summerdeals
MicroOptics MO-407-BBOO Network Transceiver Module Fiberoptisk 1000Mbps SFP 1310nm (MO-407-BBOO)

1 / 1

MicroOptics MO-407-BBOO Network Transceiver Module Fiberoptisk 1000Mbps SFP 1310nm (MO-407-BBOO)

580 kr.
Hovedegenskaber Ydelse SFP Transceiver type Fiberoptik Maksimal dataoverførselshastighed 1000 Mbit/s Interface SFP single-mode fiber (SMF) understøttet Ja Maksimal mulig transmissionsafstand 10000 m Bølgelængde 1310 nm Link budget 15 dB Digital diagn
Læs mere
Hovedegenskaber Ydelse SFP Transceiver type Fiberoptik Maksimal dataoverførselshastighed 1000 Mbit/s Interface SFP single-mode fiber (SMF) understøttet Ja Maksimal mulig transmissionsafstand 10000 m Bølgelængde 1310 nm Link budget 15 dB Digital diagnostisk overvågning (DDM) Ja Funktioner Farve på produkt Rustfrit stål Plug & Play Ja Nem installation Ja Oprindelsesland Kina Mærkekompatibilitet Dell-kompatible produkter Dell 407-BBOO-certificering MSA Driftsbetingelser Minimum driftstemperatur 45 °C Maksimal driftstemperatur 75 °C Driftstemperaturområde 45 - 75 °C Opbevaringstemperaturområde 40 - 85 °C Opbevaring Luftfugtighed 10 - 85 % Vægt og dimensioner Bredde 137 mm Dybde 105 mm Højde 23 mm
0
Bliv den første til at skrive en anmeldelse
Policy for anmeldelser og omdømme

Der er ingen anmeldelser