Tilbage til toppen

Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig.

Hos os kan alle få en god deal

Trygt ehandel siden 1999

D-Link DMC-700SC - 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

(0)
Skrive en anmeldelse
1269 kr.
Fragt fra 29 kr.
  • Lagerstatus: Findes i lager
    Forventet leveringstid Hurtig levering
    1-4 Arbejdsdage
    Fragt fra 29 kr.
  • Sælges og sendes af CDON

Overvåg prisen på produktet

DMC-700SC konverter1000Base-T Gigabit kobber signaler til 1000Base-SX Gigabit multi-mode fiber signaler. Maximalt afstand på fiberkablet er 550 meter. Enheden er forsynet med en RJ-45 TP-port og en fiber port (SC stik).

0.0

baseret på 0 anmeldelser

Vise flere anmeldelser (-5)

Se også

Vi har i øjeblikket lukket chatten, men send os gerne mail i stedet for. Vi forsøger at besvare alla henvendelse indenfor 24 timer, og du kontakte os via mail her.