Tilbage til toppen

Nordens største markedsplads

Leveringer nær dig.

Hos os kan alle få en god deal

Trygt ehandel siden 1999

Produktmanualer & tegninger

Fri fragt
-23%
Sort kasse, lilla team - den komplette originale 1970-2017 (cd-samling)
Sort kasse, lilla team - den komplette originale 1970-2017 (cd-samling)

Slowmoose

Fra 1732,97 kr. 2252,86 kr.
Fri fragt
Dilog, CA-modul til YouSee i Danmark, DVB-C, CI +, HD
Dilog, CA-modul til YouSee i Danmark, DVB-C, CI +, HD

Dilog

369 kr.
Fri fragt
TP-LINK Archer T4E, Dual Band PCI Express Adapter 2,4 GHz/5 GHz, 802.11ac, 300+867 Mbps, 2x aftagelige antenner
TP-LINK Archer T4E, Dual Band PCI Express Adapter 2,4 GHz/5 GHz, 802.11ac, 300+867 Mbps, 2x aftagelige antenner

Tp-Link

357 kr.
Fri fragt
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10-100-1000 kobbermodul
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10-100-1000 kobbermodul

Mikrotik

348 kr.
Fri fragt
MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Bølgelængde 1310 nm, Maksimal overførselsafstand 20000 m, -40 til +70C
MikroTik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Bølgelængde 1310 nm, Maksimal overførselsafstand 20000 m, -40 til +70C

Inf

208 kr.
Fri fragt
MikroTik S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Bølgelængde 850 nm, Maksimal overførselsafstand 550 m, -40 til 70C
MikroTik S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Bølgelængde 850 nm, Maksimal overførselsafstand 550 m, -40 til 70C

Inf

162 kr.
Fri fragt
Delock Keystone -modul RJ45 -stik> LSA Cat.6 UTP sort
Delock Keystone -modul RJ45 -stik> LSA Cat.6 UTP sort

De-Lock

131 kr.
Fri fragt
Delock Keystone -modul RJ45 -stik> LSA Cat.6A STP compact
Delock Keystone -modul RJ45 -stik> LSA Cat.6A STP compact

De-Lock

101 kr.
Fri fragt
DeLOCK UTP Cat6 Keystone -modul, RJ45 ho - LSA Cat6, værktøjsfri blå / grå
DeLOCK UTP Cat6 Keystone -modul, RJ45 ho - LSA Cat6, værktøjsfri blå / grå

De-Lock

79 kr.
Fri fragt
MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi -Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Bølgelængde 850 nm, Maksimal overføringsafstand 300 m, -40 til+70C
MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi -Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Bølgelængde 850 nm, Maksimal overføringsafstand 300 m, -40 til+70C

Inf

482 kr.
Fri fragt
Delock Keystone -modul RJ45 -stik> RJ45 -stik Cat.6 90 °
Delock Keystone -modul RJ45 -stik> RJ45 -stik Cat.6 90 °

De-Lock

138 kr.
Vi har i øjeblikket lukket chatten, men send os gerne mail i stedet for. Vi forsøger at besvare alla henvendelse indenfor 24 timer, og du kontakte os via mail. her .