Diamondhead

(Paperback)

Diamondhead
Tip en ven
89 kr
Gem i ny ønskeseddel
Du skal vælge en størrelse inden du kan lægge varen i varekurven.

Forventet leveringstid:  2-5 arbejdsdage

Sælges af Adlibris 3,5 / 5 med 2072 anmeldelser.

Resultat af kundebedømmelse 3,5 / 5
Leverancetid 3,3 / 5
Emballeringskvalitet 3,8 / 5
Mere fra Adlibris Adlibris er en samarbejdspartner på CDON Marketplace Bedømmelsen gives af kunder, som har handlet hos merchant Adlibris, og bedømmes ud fra leverancehastighed samt hvor godt varen er emballeret.
In order to save a life, he must take one...

Navy SEAL Mack Bedford is expelled from the military after recklessly avenging the death of fellow soldiers, killed by insurgents wielding a deadly Diamondhead anti-tank missile.

Then he learns the weapons were sold illegally by the infamous terrorist abetter, Henri Foche. Meanwhile, Mack has a gravely ill son whose life can only be saved by an expensive and experimental medical procedure.

When Mack is asked to assassinate Foche, his hand is forced... His reward: a chance of survival, not just for his son, but for his country.

But before Mack can reach his target, a jilted mercenary group intervenes. Can he succeed - and survive?

A non-stop action thrill ride, Diamondhead is perfect for fans of Vince Flynn, Andy McNab and Frederick Forsyth.

Nedenstående information stammer fra CNET, CDON.COM kan ikke garantere for, at denne information er korrekt.
Forlag: Canelo Kategori: Krimi , thrillers, spænding og skræk
Forventet leveringstid: 2-5 arbejdsdage Indbindingstype: Paperback
ISBN: 9781788635851 Antal sider: 300
Sprog: Engelsk
Titel: Diamondhead Forfatter: Patrick Robinson
Releasedato: 2019-11-01 Edition:
Serie:
Nedenstående information stammer fra CNET, CDON.COM kan ikke garantere for, at denne information er korrekt.
Antal omtaler: 0 Gennemsnitlig vurdering: 0
0%
0%
0%
0%
0%

Forsikringsvilkår

  • Reparation eller erstatningsprodukt med tilsvarende ydelse.
  • Erstatning ved skader forårsaget af en pludselig og uforudset udefrakommende hændelse, som f.eks. trykskade, knusningsskade, fugt/vand, lyn/torden/overspænding.
  • Erstatning ved funktionsfejl, der ikke dækkes af garantien eller reklamationsretten.
  • For mobiltelefoner er selvrisikoen 395 kr. ved en skade. For øvrige produkter gælder forsikringen uden selvrisiko.

Læs de komplette forsikringsvilkår

Information om – CDON produktforsikring

}

Tip en ven

Delbetaling

Dette produkt kan delbetales som følger:

  • 120 kr /måned - 6 måned, 0% rente (395 kr oprettelsegebyr, 39 kr gebyr girokort)
  • 88 kr /måned - 12 måned, 0% rente (495 kr oprettelsegebyr, 39 kr gebyr girokort)
  • 56 kr /måned - 36 måned, 14.95% rente (495 kr oprettelsegebyr, 39 kr gebyr girokort)

Omkostningsberegningen inkluderer ikke opsætnings- og administrationsgebyr.

Vælg Delbetaling som betalingsmåde i kassen.

Mere information »